Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha két ember két ellentétes...

Ha két ember két ellentétes dolgot manifesztál, akkor melyik fog megvalósulni?

Figyelt kérdés
Példaként egy ember azt manifesztálja hogy másnap essen az eső, egy másik meg azt hogy ne, akkor melyik teljesül? (Jó, a példa kicsit szar, de nem jutott eszembe jobb)
2022. ápr. 2. 14:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Ez a mánikákus pozitív gondolkodás, abban a hitben, hogy akkor minden sikerül, mindent "bemanifesztálunk", egy rakat lócitrom. Még véletlenül se legyen egy rossz gondolatunk sem, mert akkor jön a negatív hullám. Ez tényleg lebutítás.
2022. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Tudi333 ***** válasza:
100%
Utsó! Igaz! Ilyen téves programokat betenni magunknak nagy butaság! Ha valaki a pozitivat vagy negativat választja, akkor már fel is ült a dualitásnak.
2022. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

De eleve a gondolatait NEM tudja befolyásolni az ember könyörgöm… azok csak jönnek. Plane ha valaki kényszeres, de még csak nem is kell annak lenni.

Én nem is értem hogy mi az a pozitív gondolkodás… ha minden nap elmondom magamnak hogy de jó minden, közben meg gyötörnek a negatív gondoltok, az aggódás, amit ugye nem én irányítok, abból hogy lesz manifesztáció? Érthetetlen, logikátlan…

2022. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
Ez annak az eredménye, hogy szinte a nullára lebutítottak egy működő dolgot, hogy a hülye is megértse, és azóta a jóganadrágos pumpkinspice lattét nyakaló nők arról prédikálnak, hogy bemanifesztálták az Univerzumtól a 4 gyereket és a perfekt férjet.
2022. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért kapok én agyfaszt a sok újkeletű ezobaromságtól.
2022. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%
A logikát hagyjuk ki a mágiából. Hitetlen kutyának tűnsz.
2022. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!