Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan ered a mágia és mire...

Honnan ered a mágia és mire használható? Kell-e tartani tőle a világnak? Mekkora kockázatot jelent számunkra az ezotéria?

Figyelt kérdés

Történelmünk során számtalanszor tanultunk olyan borzasztó háborúkról, amiket fizikai síkon hatalmas pusztító erejű fegyverekkel vívtak meg az emberek, legyen szó nukleáris fegyverekről, vegyi fegyverekről, vagy más egyéb pokolfajzatokról. Sajnos nem csak tanultunk ezekről az eseményekről, hanem napjainkban is jelen vannak és mérgeznek bennünket és a környezetünket. Később a világháló fokozatos kiterjesztésével lehetővé vált, hogy interneten keresztül is folyamatosan támadják egymást. Az úgynevezett cyber háború új síkra terelte az értelmetlen és rengeteg áldozatot szedő pusztításokat és pótolhatatlan (pontosabban helyreállíthatatlan) károkat okozó rombolást...


Vajon eljön a nap, amikor az fog számítani, hogy kinek van több varázslója, jósa vagy egyéb rúnákkal rendelkező papja vagy guruja?

Vajon lesz valaha spirituális háború? Amit nem csak belül veszítettek el az emberek, hanem az egész világra kivetítik a bennük lévő fekete és végzetes űrt?



2022. ápr. 23. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ez a legkisebb dolog ami miatt aggódhatsz, ugyanis nem valószínű hogy hirtelen kitörne egy varázsló háború mert Voldemort visszatért
2022. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy a Bartimeus sorozat nagyon jó, de illik elkülöníteni a fantáziát a valóságtól.
2022. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A mágia az akaratodból ered.
2022. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!