Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltatott valaki itt...

Csináltatott valaki itt sikeres szerelmi kötést? Privátban várom a válaszokat. Celebek, akik nem csináltattak még nem hozzá értök kérem hanyagoljanak.

Figyelt kérdés
#jóslás #mágia #szerelmikötés
2022. ápr. 25. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem unod még? Mert mi már igen, hogy mindennap kiírod.
2022. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
87%
Csináltattam nem ért semmit se
2022. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1 es ha nem tetszik nem kell nézni nem neked írtam ki köszönöm
2022. ápr. 25. 16:42
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Egye fene, akkor ide is bemásolom.


Ha találsz olyan mágust aki vállalkozik szerelmi kötés elvégzésére, akkor hagyd ott, mert ő csaló. Aki valóban ért hozzá az meg nem fog ilyet elvállalni, mivel (veled ellentétben) tudja, hogy ez nem helyes.

2022. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy barátnőm kb 15 éve, annak szomszédasszonya csinált egy komoly régi fekete mágiával foglalkozó szertartást meg ilyen céllal.

A háttérsztori, hogy ez a nő férjezett volt kisgyerekkel, lett egy szeretője, akibe nagyon belezúgott, de a férfi inkább csak szórakozott vele, néha összejártak, de aztán már nem volt kedve a fickónak ehhez sem, egyre többször lerázta.

A nő minden áron magának akarta a férfit, válni mondjuk egyelőre nem akart, mert kisgyerek, közös hitel, a férje alapvetően normális volt stb., de azért nagyon akarta a románcot is, megcsinálta a szertartást.

Hát sikerült. De a szeretője megszállott lett, teljesen kifordult magából. Nagyon eldurvult a story. Már az életükre tört, rendőrségi ügy lett belőle. Végül a lakást is eladták, egy csomót buktak rajta, de még a városból is el kellett költözniük. A férje vele maradt, de leginkább azért, mert féltette őt és a gyereket.

Hidd el, ez nem úgy működik, hogy romantikus szerelem lesz mint a filmeken. Beteges megszállotság, ragaszkodás. Semmi köze a szerelemhez.

2022. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Felejtsd el.
2022. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csináltam, nem csináltattam.
2022. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, mert nem lesz jó vége. Ne akard.
2022. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!