Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet kivédeni a...

Hogyan lehet kivédeni a rontást, a negatív mágiát?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki sajnos elég gonosz. Tartozik egy halom pénzzel, kérem tőle, de nem akar fizetni, nem reagál semmire, viszont ismerem annyira, hogy tudom, képes lenne az ilyesmire még háttérben is. Mit tehetnék, hogy ne tudjon ártani? A jóban való hitem elég?

Alapjáraton mindig jót akarok másoknak, neki is segíteni akartam, de csúnyán kihasznált. Kiváltotta belőlem az utálatot. Próbálom legyőzni, de nehéz, viszont van bennem hit, remény, hogy a jó mindig legyőzi a rosszat és ha valaki rontást küld, vissza száll rá. Vajon ez elég? Mit tehetnék, hogy ne tudjon ártani?



2022. ápr. 30. 23:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

"ismerem annyira," "Tartozik egy halom pénzzel"


Miért adtál neki? Tanulópénz

2022. máj. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
A rontást egyszerűen hatástalanítani lehet : nem veszel róla tudomást. Az elektromos erőtér is csak a töltött testekre hat. Nem érzel iránta negatív érzelmeket. Ennyi
2022. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Tudi333 ***** válasza:
97%

Hát ha ezt a kérdést felteszed, akkor már bukó!!! A jóság nem véd meg semmitől, sőt!

-Mester! Hat rám az átok?

-Nem! Nem hat!

-De mester! Biztos?

-Mostmár nem biztos!

2022. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1, nem adtam, hanem megdolgoztam érte, és nem akarja kifizetni.


#2, az érzelmeket elég nehéz irányítani, de próbálom elterelni a gondolataimat és nem foglalkozni vele.

2022. máj. 1. 00:27
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Hogyan dolgoztál? Miben állapodtatok meg?
2022. máj. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Grimfox ***** válasza:
80%
Ha nem ért a mágiához, nem igazán tud rád ilyesmit küldeni. Még ha elég rosszindulatú is hozzá, hogy az érzelmi alapja meglegyen.
2022. máj. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy Grimfox is írta, ahhoz értenie kellene a mágiához, és nem is akárhogy. Ez nem olyan mint a witchtokerek és rontáslevevő kuruzslók mondanak, hogy mindenhol átkok repülnek, és bárki meg tud átkozni bárkit. Ez sokkal bonyolultabb, nagyobb szakértelem kell hozzá, és erős érzelmek. Abból amiből leírtál ő nem igazán dühös rád, inkább csak el akar kerülni.
2022. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Amikor az átkot mondja azt kell mondani:

Aki mondja másra az mondja magára!

Ezzel máris visszairányítottad rá, mint az UNO-ban a reverse kártya.

2022. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Onnan tudom, hogy gonosz, hogy amíg jóban voltunk, rosszat akart másnak, ezért is lazítottam meg vele a kapcsolatot, elzárkóztam tőle, mint ember, de próbáltam csak munka kapcsolatot létesíteni.


Ő úgy gondolta, hogy kihasznál, amíg el nem fogy a türelmem. Tanultam belőle, az biztos...

2022. máj. 1. 12:02
 10/19 Tudi333 ***** válasza:
0%
Ha valaki erős annak nem kell mágia semmihez.
2022. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!