Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a véleményed Pleja munkássá...

Mi a véleményed Pleja munkásságáról?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 15:02
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

#14


Hogyha tényleg írtál neki facebook-on, akkor az régebben volt, mert már elmondása szerint nincsen fent rajta. El tudnád mondani, le tudnád írni, hogy miket írtál neki? Gondolom privát üzenetváltás volt. Feltételezem, hogy nem ezt a szót használta, hogy "idióták", amennyiben tényleg írt ilyesmit.


A másik kérdésem az lenne, hogy te ezoterikus szemléletű vagy? Ha igen, akkor kit tartasz hitelesnek?

2022. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Illetve kiket tartasz annak.
2022. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
90%

valóban irogattam vele.azt nem tudtam h már nincs fent.

de mint írtam mindenki abban hisz amiben csak akar.

hitelesnek senkit sem neveznék meg. még saját magamat sem.

sokmindent láttam s tapasztaltam. ha másokkal irogattam mindíg más volt a tapasztalataink s aztán a másik illető mindíg túl vallásos vagy fanatizált lett az irogatásaink vége fele. szóban is személyesen is sokat beszélgettem másokkal. ezeka személyek csak olvasgattak s kutatgattak és csak vélemény nyilvánosítások voltak, tehát csak én tapasztaltam stb. velük nem is volt konfliktus, mert ők nem voltak vallásosak vagy fanatikusak s tőlem is viszont ezt látták.



amúgy ez a reptilián ellenesség is külföldről hozott. sok összeesküvés elmélet is alakúlt ki. én speciel nem véleményezek ilyesmiket.


ha már spirituális irányt vagy csak irány mutatás kell, akkor szerintem csak olyat válasszon az ember, aki s ahol nem vall és nem gyárt "ellen erőket" úgymond.

ez olyan, mintha külföldieket kritizálnék meg, nulla tapasztalattal.

2022. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
88%

konkrétan nem írom meg h miket irogattunk. de az idiótánál sokkal agresszívebb fogalmakat is írt...nagyon aranyos s kedves nőnek látszik, de sajnos ez csak egy látszat. de nem kell hinni nekem. aki szimpinek látja a nőt, s amiket állít, az csak higyjen benne.

bár jobb lenne, ha a többi úgymond pleja küldötteket is megnevezne, tehát azt h ez igenis külföldről hozott dolog bevallása stb.

2022. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
54%

21-22-es vagyok. Sajnálom hogy nem írod le, hogy miket írtatok egymásnak, de meg is értem. Viszont elgondolkoztam, hogy vajon miért írtál neki. Én úgy gondolom, hogy alapjában véve elutasító vagy az ezoterikus témákkal kapcsolatban.


Megmondom őszintén, hogy én most össze vagyok zavarodva, mert valószínűleg soha nem fogom megtudni az igazságot vele kapcsolatban. A legjobb az lenne nekem ezzel a témával kapcsolatban, hogyha mindaz amiket írtál, nem lenne igaz. Ugyanis egyszerűen nem tartom logikusnak, amiket állítasz. Én már nagyon sok videót láttam tőle, és azt állapítottam meg róla, hogy önmagának mondana ellent, hogyha ő annyira utálná az ezotériát, hogy még az "idióta" szó is enyhe lenne az ebben hívők jellemzésére. Ez nekem egyszerűen képtelenségnek tűnik.


Hogy miért ez a véleményem? Hát, azért, mert véleményem szerint ezek az ezoterikus témák olyan elvont dolgok nem kis részben, amit nagyfokú érdeklődés, lelkesedés, elszántság és kitartás nélkül nem lehetne csinálni. Nevezhetjük ezt akár szenvedélynek is. Nyilván megvannak hozzá az alapvető adottságai, például jó előadói, pedagógiai képesség.

Engem például sok éve érdekel az ezotéria, földönkívüliek és hasonló dolgok, de például nem lennék képes sokáig olyan összefüggően beszélni, mint ahogyan ezt ő teszi. Az élő előadásokról nem is beszélve. Sok mindent pedig még ma sem értek az ezotériában, annak ellenére, hogy nagyon régóta érdekel. Visszatérve rá, van sok könyve is, mint ahogyan nekem is van.


Ez az egész tehát nem lenne lehetséges, hogyha eleve nem is érdekelné őt ez az egész, és a fent felsorolt tulajdonságok nem lennének meg benne. Ez nem úgy működik, hogy valaki szeretne hasznot húzni valamiből, tehát pénzt keresni, aztán a hasára üt, és már meg is van az ötlet. Az lett volna a logikus, hogyha ezt írta volna neked: engem már annyira érdekel ez az egész, hogy mostantól kezdve megpróbálom profi szinten, tehát pénzért csinálni.

Azért persze nem hiszek el mindent, amit mond én sem. Ez az ezotéria jellegéből adódik, mert rengeteg olyan dolog van benne, amit nem lehet ellenőrizni, hogy igaz-e vagy nem.


Teszem azt, például egy leendő sportoló sem lehet csak úgy megélhetési vágyból profi, hanem ehhez egy nagy adag tehetség és rengeteg kitartás kell. Ellenkező esetben maximum amatőr lehetne belőle.


Tehát ez a véleményem erről a témáról, és bár ahogy írtam, össze vagyok zavarodva, de mégis bízok abban, hogy nem úgy van ez az egész, mint ahogyan írtad, az általam fentebb leírt logikai képtelenségek miatt.

2022. máj. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
91%

#25 Én nem beszéltem Plejával, de elgondolkodtató szerintem is, amit írsz, és az is, amit előtted írtak.

Vannak emberek, akiknek a hazugság nem nehéz, és még könnyebb, ha pénzt is látnak belőle. A tehetség a gyakorlatban egyébként kevés, a motiváció, a kitartás, és a befektetett idő, ami profivá tesz valakit. Biztos vagyok abban, hogy Pleja valamennyit elhisz abból, amit mond, de abban is biztos vagyok, hogy a híveihez csak látszólagos szeretettel fordul. Maga is kifejtette már, hogy neki csak üzleti célokból írjanak, rövid íméleket, erre van az címe.

Előadói képessége van valamennyi. Tud beszélni összefüggő mondatokban, viszont, ha jól odafigyelsz, akkor egyértelmű ellentmondásokba, tévesztésekbe keveredik. Persze ez a híveket nem zavarja.

Pedagógiai érzéke az egyértelműen nincs, vagy nem használja. Ha lenne, akkor nem töltene fel órás videókat, és a youtube videóiban feladatokat is ajánlana önfejlesztésre, meg engedné a beszélgetést. Tudnia kéne, hogy a hatékony tanulás fontos része a gyakorlat, a hallottak elmélyítése feladatokkal, vitákkal. De hát neki nem célja, hogy valóban tanítson. Neki annyi a célja, hogy fizessenek az előadásaiért, akkor is, ha már sokadszorra mondja el ugyanazt, akkor is ünnepeljék, ha véletlenül valamit máshogy mond. Ehhez kifejezetten az kell, hogy ne tanuljanak az előtte ülők, csak hallgassák. Nem kérdez, és csak elvétve válaszol kérdésekre, és ennél tovább nincs is pedagógia abban, amit csinál. Még csak nem is szemlélteti a mondanivalóját, vagy azt is zavarosan teszi.

De egyébként jó hinni, hogy mindenki jóindulatú, és a segítés a motivációja. Csak a világ, amiben élünk nem ideális, nem mindenki jó és egyenes ember benne.

2022. máj. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát, tényleg nem tudom most már, hogy mi az igazság vele kapcsolatban. Neked milyen a világnézeted, ezoterikus, vagy materiális?

Valóban vannak hiányosságai, ezt nem hangsúlyoztam eléggé. Én inkább a videóiban vagyok jártas, egy pár előadását felvételről hallottam.


Ami a pénzt illeti, mindenkinek ez a fő célja, hogy pénzt keressen, és abból megéljen valahogyan. Én nem értek a vállalkozásokhoz, üzlethez, de gondolom ő egy egyszemélyes vállalkozásként csinálja ezt az egészet, vagy mondjuk fizet a weboldala készítőjének, üzemeltetőjének is. Lehet, hogy mégsem egyszemélyes, ezt nyilván nem tudom. Hogyha az ember megnézi a webáruházát, akkor egy kis fejszámolással már sejthető, hogy valószínűleg nem kis bevétele van ebből, mármint az otthoni videóiból, amiből persze nyilván adózni is kell. Erre még rájönnek a könyvbevételei, meg az élő előadásokból származó bevételei is. De kérdezem én: egy vállalkozásnak milyen célja lenne, ha nem a haszonszerzés? Jó, ez nem egy akármilyen vállalkozás, mert aki szellemi termékeket ad el, főleg ha ezoterikus dolgokat, akkor ott más szempontoknak is fontosnak kéne lennie, ahogyan erre te is utaltál. Itt már az erkölcs is kéne, hogy számítson, mert itt ugye, nem pusztán valamiféle tárgyakkal, fizikai termékekkel való kereskedésről van szó. A könyv ugyan fizikai, de a tartalmát illetően mégsem az. Tehát igazad van abból a szempontból, hogy itt nem pusztán ügyfelekről van szó, hanem bizonyos szempontból tanítványokról, akik iránta bizalommal vannak, olyannyira, hogy vásárolnak töle, és gyakorlatilag belöluk él. Tehát ez egy kölcsönös viszony kéne, hogy legyen, ebből a szempontból igazad van, hogy mintha ő nem adna meg mindent a híveinek. Te úgy látom, hogy főleg az élő előadásaira céloztál.


Lehetne rugalmasabb abból a szempontból is, hogy a videói alatt gyakrabban engedi a hozzászólásokat. A múltkor újra engedte, bár viták nem bontakoztak ki. Többnyire dicsérő hozzászólások vannak, vannak olyanok is, akik a kinézetét dicsérik. Meg kellene értenie, hogy a normális, intelligens, bár kritikus hozzászólás és vita nem azonos a rosszindulattal.


Ha sok a megrendelője, akkor ez rengeteg időbe kerül. Valószínűleg egyedül intézi ezt, mert tényleg utalt már rá, hogy milyen sok dolga van. Aztán még ott vannak az általad említett e-mail-ek is. Ha jól emlékszek, azt mondta, hogy a rosszindulatúakra nem válaszol. De ha tényleg olyan sokat kap, akkor lehet, hogy a többire sem tud mindre válaszolni. Lehet, hogy fel kéne vennie valakit, aki ezekben a dolgokban segít neki. Nagyon kíváncsi vagyok arra egyébként, hogy hogyan él, miket csinál nap mint nap.


Viszont, így a végére leírom azt, ami nagy előnye, ha lehet így fogalmazni. Az az igazság, hogy sok témával foglalkozik, és ezek között a témák között vannak olyanok amikkel más nem nagyon foglalkozik itt az országban. Vagy ha van is, akkor nem ilyen részletesen.

Pedig nagyon jó lenne, ha nagyobb lenne a választék, mert így tetszik vagy nem, muszáj vagyok őt így elfogadni, mert ahogyan említettem, bizonyos témakörökkel ő foglalkozik talán a legrészletesebben itt az országban.

2022. máj. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 kettospontzarojelvege válasza:
95%

Kedves érdeklődők!


Nem szoktam fórumokban részt venni, de most kivételt teszek és csak ezért beregisztrálok. Több okom van rá. Engem is érdekel a téma és én sem jutottam dűlőre, de amire igen azt megosztom mindenféle tanítói célzat nélkül.


Leszögeznék pár dolgot: Szerintem felesleges egymást a nézeteiről kérdezni, és beskatulyázni materiális vagy spirituális bármilyen ...ális módon. A válaszokból kiderül az egyéni vélemény kódolva vagy egyszerűen és nyíltan, fogadjuk ezt el, tartsuk tiszteletben, törekedjünk a sértések és beskatulyázások elkerülésére...


Logikusnak tűnő alátámasztásom az önmagukat logikusnak vallottaknak:

Ha a kérdező önmagát spirituálisnak mondja, akkor az érzelmi kielégülést leginkább egy spirituális válasz fogja megadni neki, ami a tudatalatti vágyott válaszhoz a leginkább közel ál. Így a tárgyilagos, de mégis ellenkező érveket vélhetően nem fogja eléggé alaposan mérlegre tenni míg a számára stimmelő válaszokat hajlamos lesz mindenféle megmérettetés nélkül elfogadni.

Ugyanennek a fordítottja:

Egy túlzottan természettudományos kérdező vélhetően olyan válaszokkal elégül ki (kis túlzással) ami papíron matematikai példákkal egyértelműen bebizonyítható valamely ismert és használható tétel alapján.

Namármost, ha a kettőt átlagoljuk és megpróbálunk aszerint gondolkodni, hogy minden emberben érdemes lenne az érzelmi és értelmi oldalt balanszban tartani / használni, (hiszen ezek „hardveres” eszközök melyek minden emberben jelen vannak) akkor talán átfogóbban látnánk az egészt. Kérek mindenkit ne akarjunk féllábúak lenni mindkét (vagy minden) oldal fontos a teljesség tekintetében. Megjegyezném még, hogy bárkiből válhat bármi a végén (ezt a lehetőséget érdemes önmagunknak is fenntartani)…


Személy szerint jómagam is próbáltam Plejával kommunikálni pont a kérdezőkben és a témában kutatókhoz hasonló okok miatt, de sajnos sikertelenül, nekem nem válaszolt. Próbáltam kideríteni, hogy csaló, hiszékeny-gyermeteg, vagy hiteles csillagharcos személy. Az elmondásai alapján (videók, hanganyagok, írások, stb. ) a következőket vontam le hátha valakinek segítségéül szolgál.


1. Nem állítom, hogy nincs igaza. Nem gondolom, hogy Ő maga nem hisz abban, amit mond, hiszen órákig képes hitelesnek tűnő módon a gondolatairól beszélni. Nem akarom cáfolni sem és keresztkérdésekkel megbuktatni.


2. Úgy gondolom, ha valaki az emberekhez szól és főleg tanító vagy az élettel kapcsolatban bármilyen kijelentést vagy megállapítást tesz úgy, hogy azt tőle igazából senki sem kérte/kérdezte és még anyagi bevétele is származik belőle, akkor minimum felelősséget kell vállalnia a kijelentéseiért és el kell fogadnia a felmerülő kérdéseket ehhez energiát kell belefektetnie a válaszokba, hiszen amiről beszél nem SCI-FI-ként, hanem valóságként hirdeti mindegy, hogy hol/mikor volt erről előtte szó. Ha igaz akkor bárhol bármikor bárki számára igaz!


3. A komment rész kikapcsolása számomra a negatív kritika előli menekülés jele. Konfliktuskerülés jele? Vagy zavarja Őt ha nem, értenek egyet a nézeteivel? Példálózhatnék Jézussal, aki a leírások szerint minden körülmények között kitartott a világnézete mellett és nem félt szembeszállni a gonosz erőkkel. Mindezt tette profitorientáltság nélkül! Követendő magasfokú földi cél, DE aki a tanítást nem tudja megélni mert még nincsen rá készen az miért szeretne másoknak ebben a témában tanítani? Így EGO által elhomályosultnak tűnik az egész.


4. Bizonyíték. Mondhatunk bármit, de mindenhol kell lennie minden témában bizonyítéknak, alátámasztásnak és gyakorlati haszonnak. Hogy ez egyéni tapasztalás útján történik így mások számára nem lesz kézzel fogható, vagy audio / vizuális / materiális és más 3D-s entitás számára is érzékelhető, talán részletkérdés. Azt mondják bizonyos körökben: "amint fent úgy lent" más megközelítésből az alacsonyabb dimenziók a magasabbak kivetülései / leképeződései. A szavakon nem lovagolva ebből az következik, hogy mégiscsak kell valami alacsonyabb dimenziójú bizonyítéknak lennie. A magam részéről kétségbe esnék, ha az állításaimat nem tudnám semmivel sem alá támasztani így egészen egyszerűen törekszem arra, hogy ne tegyek olyan kijelentést, amit más lénynek nem tudok az ő szintjén megfogalmazni kézzel fogható / érthető módon. Például a kutyának jutifalit adok, a gyermekemnek mesélek és illusztrálok, a főnökömnek dokumentációt prezentálok és megoldást kínálok a problémára, ami remélhetőleg működik és van gyakorlati haszna. A kötekedőknek: nem azt mondom, hogy minden idegen lényről készítsen fotót, hanem valami olyasmit sugallok, hogy törekedni kellene arra, hogy az elmondások és a bizonyítékok lehetnének a hasra ütés szerint 70-30%-os megoszlással (nem pedig 100-0%). Vagy akkor kommunikáljunk úgy, hogy az elmondottak még nem találtak bizonyítást így ne is higgyétek el, hanem próbáljátok ki és aki először bizonyítja azé az érdem! Aki nem hisz el valamit, ami nincs bebizonyítva és elmagyarázva érthető módon az véleményem szerint nem hitetlen és fejletlen és materialista, hanem csak kíváncsi. Ha feltételeznénk, hogy létezik és én lennék a Jóisten akkor megsértődnék, ha egy gyermekem rólam beszélve egy másik gyermekemnek csak úgy mindent elhinne rólam anélkül, hogy engem megkérdezne arról, hozzá teszem tudtommal nem vagyok Jóisten mert Ő bizonyára nem sértődik meg ilyen gyarló dolgokon, viszont jóérzéssel töltene el a hiteles beszéd és az érdeklődés (azt mondják a saját képére alkotott minket).


5. Véleményem szerint az igaz szó rendezi a rendetlenséget és egységet teremt, míg a hamis szó káoszt és megosztottságot teremt az emberek körében. Nehéz téma ez mert Jézus állításai is minimum 2 részre osztotta az emberiséget és sokan a jó és rossz harcáról beszélnek manapság, de amiről én beszélek az az, hogy a csapatokon belül egyetértés van vagy kellene lennie!


6. Minden olyan jellegű dologra mindig van kitérő válasz, amiket a korábbi pontokban felvázoltam. Ilyenek például:

Mindenki pénzből él...Ami igaz, de ettől még össze mosunk univerzálisnak tűnő igazságokat gyarló materiális vágyakkal. Konkrétan a mester spirituális magasságokban él, de ha nincs tanítvány akkor éhen hal. Hát akkor tanuljon meg materializálni vagy fényt enni vagy dolgozni és pénzt keresni más módon, vagy ne mesterkedjen...Az univerzális törvényszerűség nem értékesíthető és mindenkinek alanyi jogon jár. A gyermekemnek sem adom el a reggelit vagy kérem számon rajta 18 évesen.

Aki ezt vagy azt nem érti még nem elég érett a tanra és nem szívesen látott személy...Ez is lehet részben igaz, de szerintem minden szintnek van megfelelő válasz szintje, ami fejlődést generál, hiszen a hibákból tanulva, kérdéseket feltéve, válaszokat megkapva tudunk fejlődni. Mindenki ott tart, ahol és ezt tiszteletben kell tartanunk, az nem válasz, hogy te még ehhez kicsi vagy...Egy jó pedagógus / tanító ilyen jellegű választ nem tud kiejteni a száján mert a másik oldalban a képtelenség érzetét keltené, amiben Ő nem lehet biztos. Másként mondva a magok még nem kifejlett növények, de akár nagyobbra is nőhetnek, mint a gondozójuk! Megint másként mondva szerintem a Jóisten (ha van ilyen) mindenkihez szól a maga szintjén nem csak bizonyos rétegnek, aki kérdést tett fel már megérdemli a választ!



ui: Mindent egybe vetve szerintem Plejának rengeteget kellene letennie az asztalra, hogy hiteles személlyé váljon a mostani helyzetéből. Sok beszédnek sok az alja. Ha a lényegi / gyakorlati részeket emelnénk ki az elmondásaiból (és most ne a történelmi jellegű dolgokra gondoljunk, aminek vége nincs) akkor a rengeteg videóból hasra ütéssel lehetne csinálni 1 db 120 perceset, amiből 84 perc elmélet és 36 perc kézzel fogható gyakorlat / bizonyíték (ami ugye megint csak nincs) születne akkor most nem kellene semmiről itt beszélni és amott frissíteni javítani újra eladni. De hát az üzlet nem így működik, akinek pedig a szépbeszéd csiklandozza a szívét az vizsgálja meg magát mert anélkül semmit sem lehet eladni.

2022. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

A 27-es vagyok, és korábban is írtam hozzászólást. Hát, azt kell hogy mondjam, illetve írjam, hogy egyetértek veled, részletesen kifejtetted a problémás kérdéseket vele kapcsolatban. Én az az igazság, hogy rendeltem már tőle sok videót, mert sok minden érdekel, amikről beszél. Nem bántam meg, és azt állapítottam meg ezeknek a rendelhető, tehát nem nyilvános videóknak a nézettségéből, hogy valószínűleg nagy bevétele lehet ezekből. Nem értem, hogy hogyan bír ennyi megrendelést feldolgozni és teljesíteni, ha egyedül végzi el ezt. A könyveit viszont most jelenleg nem lehet kapni.


Már korábban akartam írni, de közben figyeltem azt, hogy miket csinál a YouTube hozzászólásokkal kapcsolatban, mert mostanában újra engedi a kommentelési lehetőséget. Szokta néha mondani, hogy nem kell vele mindenben egyetérteni, és ez nagyon rendben is van így. Viszont nekem továbbra is az a zavaró, hogy ha engedi is a kommenteket, de csak a számára jó, pozitív hozzászólásokat hagyja fent, a többit törli. Szerintem ez nagy hiba, ezt nem így kellene csinálnia egy magát fényküldöttnek tartó személynek. Sőt éppen hogy példát kellene mutatnia mindenki számára. Ahogyan korábban utaltam rá, mintha nem tudna különbséget tenni a valóban negatív, netalán rosszindulatú kommentek és a pusztán vele egyet nem értők között.

Én rendkívül kíváncsi vagyok arra, hogy ugyan miket írhatnak neki, ha mindez annyira zavarja. Volt egy pár általa negatívnak mondott hozzászólás, amit szándékosan engedett, de én ezek között mindössze egy olyat láttam, ami tényleg negatív, kritikus stílusú volt, a többi normális sítlusú volt szerintem, csak kifejezték a vele való egyet nem értésüket. De mégis úgy kiakadt rájuk Melinda, hogy az egyik ilyen hozzászólónak írt válaszában többek között azt írta, hogy letiltja. Pedig az ezotéria pont egy olyan téma, amelyben nagy szükség lenne a normális stílusú vitákra.


Hát, nem győzöm eléggé hangsúlyozni, hogy ezt nem így kéne csinálnia. Szerintem meg lehetne oldani normálisan, letiltással való fenyegetés nélkül is a vele egyet nem értőkkel való kommunikációt. Hiszen mint fentebb említettem, egy fényküldöttől nem ezt várná az ember, - ha ő valóban fényküldött. Példát mutathatna mások megértéséből, ehelyett pont az ellenkezőjét teszi. Tehát ezeken a dolgokon mindenképpen változtatnia kellene véleményem szerint.

2022. aug. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 kettospontzarojelvege válasza:
42%

Módosult Plejához való hozzáállásom amit illik itt is rendbe raknom, hiszen úgy gondolom Ő is olvassa ezt.

Azért is gondolom így mert az egyik videóján keresztül mintha üzent volna nekem az összes pontra amit felvetettem.

Válaszoltál a kérdéseimre veled kapcsolatosan és elfogadom őket. Sőt igazat adok.

Teljesen jó munkát végzel nem is tudom miért hasonlítottalak Jézushoz.

Ha bántó voltam, hát elnézésedet kérem Pleja!

Tanultam tőled és ezentúl csendben fogom figyelni a szavaidat!

2022. okt. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!