Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a véleményed Pleja munkássá...

Mi a véleményed Pleja munkásságáról?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 15:02
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Előző, te hiszel az ezotériában úgy általában, vagy pedig materialista vagy?

Hogyha az utóbbi kategóriába tartozol, akkor érthető, hogy így reagálsz a videóira.

Én ezoterikus szemléletű vagyok, de bevallom az a helyzet, hogy beszél olyan dolgokról is a videóiban, amik nekem is túl meredekek, túl hihetetlenek. De a többi dolog amiket mondani szokott az érdekes, elgondolkodtató.

márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
41 Én nem az előző vagyok, de én is elítélem Pleja munkásságát, és vannak ezós dolgok, amiket elfogadok... sztem mintha annak az orosz ezós faszinak az elméleteit másolná, miközben igyekszik magát beállítani valami földönkívüli kontaktként. Sokat bullshitel is közben, valami egyedi konteós világképet próbál összerakni... Szélhámos szagot érzek...
márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!