Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elegem van az életemből, mit...

Elegem van az életemből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, hogy ide írjam a kérdést vagy a mentális egészség kategóriába. Mivel azonban könnyen lehet, hogyha soha nem foglalkoztam volna mágiával, okkultizmussal akkor nem tartanék ott, hogy gyakorlatilag nincs életcélom, hogy nem tudom már, hogy minek élek, hogy már abszolút nem érdekel, hogy élek-e vagy halok, hogy gyűlölöm a szüleimet azért mert megszülettem és hogy talán már a mentális összeomlás szélére sodródtam úgy érzem. Tudom, hogy sok itt a troll, az idióta, meg az aki nem hisz (utóbbiakat nem hibáztatom, bennem is volt régen egy erős szkepticizmus és most se veszek mindent készpénznek) de már kétségbeesésemben nem tudok hova fordulni, úgy érzem valakivel megosztanám a gondolataimat.

Nyíltan nem fogom leírni, ha valaki képes bármilyen módon bizonyítani, hogy hiteles és megbízható azzal privát módon szóba állok.



2022. máj. 18. 01:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy a rossz mentális állapotodat az okkultizmussal való foglalkozás okozza? Vagy akár azt, hogy nem látod az életed értelmét?

Olyanról hallottam már, hogy valaki függővé vált a meditációtól, és emiatt hangulatingadozásai lettek, amiket ugye szintén meditációval orvosolt, mivel ez volt az egyetlen pozitív megerősítés akkor az életében. Ez most bonyolultnak hangzik, de végül pszichológus segített neki egyensúlyba hoznia magát.

Olyat is hallottam, aki a személyes félelmei miatt rövid úton abbahagyta a spirituális útját, mivel kissé paranoiás lett különböző hiedelmek miatt.

Motiválatlanságról emiatt még nem hallottam.

Ha gondolod osszd meg a problémádat, hátha tudok segíteni. Mindenesetre érdekel, miért írod, amit írsz.

2022. máj. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Mi köze van a mágiának, ahhoz hogy az a karmad hogy mentális beteg legyél?

Én soha nem foglalkoztam fekete mágiával és mégis mo. egyik legbetegebb embere vagyok…

Nálam pont fordítva van. A rengeteg brutális betegségem miatt fordultam az ezotéria felé… mert ez nem lehet véletlen. Ez a sorsom, pont ezért nem is tudok meggyógyulni… megváltás lenne a halál.

2022. máj. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
57%

Nem te vagy beteg, hanem a gondolkodásod.

Nem vagy azonos a gondolataiddal, ezt kell megértened, utána mehet a szokásformálás, alakítás.

2022. máj. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Biztosan nem véletlen az sem, hogy a spirituális felé fordultál.
2022. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem privátban leírhatod, ha gondolod.


Nem fogok esedezni, hogy írd le, és nem fogok próbákat kiállni, hogy bizonyítsak előtted. Magamnak nem kell bizonyítanom, neked meg nem tartozom ilyesmivel. De empatikus vagyok, és ha mást nem is tudok garantálni, hát meghallgatlak. Te magad is ezt írod, hogy igazából erre lenne szükséged.

2022. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk is elegünk van mégis gürcölünk tovább!!


Ilyen az élet. El tudtuk fogadni. A megfutamodás a legkönnyebb. Kövi életedben úgyis visszakerülsz ebbe a helyzetbe. Úgyis le kell győzni előbb-utóbb

2022. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ismerem ezt az érzést. Szinte megfojt a félelem, hogy az életed és a megszületésed hiábavaló, kétségbe esetten keresed a célt, az okot. De sokszor éreztem már én ezt. Ezek nagyon erős érzések, már mindet átéltem, amiket leírtál.
2022. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2# "Mi köze van a mágiának, ahhoz hogy az a karmad hogy mentális beteg legyél?"


Pl az, hogy ha negatív energiákat küldesz pl átokkal, gondolattal, mágiával akkor azok visszaszállnak rád !


Karma : ok > okozat


Newton III.törvénye anyagi manifesztuma a karma törvényének pl. A középkorban kiírtotta a fehér ember a feketéket, muzulmánokat. Ma ezek minket fognak kiírtani. Az más kérdés, hogy a titok páholyok közbenjárásával


1Fizikus

2022. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

8as, ezzel a sok baromsággal csak ártasz egy embernek, akinek segtségre van szüksége, nem pedi gmiszitkus összefüggésekre...

Értem én, hogy szeretitek a misztikumot, mágiát, spiritualitást, sorsot, végzetet. Én is szeretem. De fel kéne ismerni mikor érdemes/lehet ezzel törődni, és mikor kéne az ember pszichéjére és igényeire figyelni..

2022. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hetes vagyok, elfelejtettem tanácsot adni. Önelfogadás, és önismeret. Találj valami életcélt és próbálj megnyugodni. Felemelő érzés segíteni másoknak. Ezzel magadnak is adsz. És ne feledd, a lelki küzdelmekkel nem vagy egyedül. Hinned kell hogy van okod élni. Tudom hogy nagyon nehéz. Találnod kellene valamit, amiből erőt meríthetsz. Nagyon sok lelki erőt kívánok neked. Biztosan van valami neked is, ami feltölt. Van akinek a sport a szabad levegőn, van akinek a zene. Mindannyian küzdünk az érzéseinkkel. Viszont nem hagyhatjuk, hogy teljesen eluralkodjanak felettünk. Te se hagyd. Ne hagyd hogy összeroppantsanak a kétségek.
2022. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!