Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van az életemből. Mit...

Elegem van az életemből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden egyes napom pontosan ugyan úgy telik el mar több éve. Felkelek elmegyek dolgozni hazajövök. Labdázok a kutyámmal majd lefeksylzek aludni és holnap mehet újra.

20 éves férfi vagyok valószínűleg mentális beteg. Szeretem éheztetni magamat és folytogatni magamat mert a fájdalom valamennyire boldoggá tesz. Be vagyok zárkózva a szobámba egész nap nem csinálok semmit. A hobbim a rajzolás de már hányingerem van tőle annyira unom. Nincs számítógépem amin tudnék játszani nincsenek barátaim akikkel tudnék beszélni minden napom pontosan ugyan úgy telik. Utálom a munkahelyemet magamat az életemet többször is kovettem már el öngyilkosságot. Állandóan arról fantáziálok hogy másokat kínzok ha nem ez jár a fejemben akkor a saját halálomon gondolkozom. Nincs barátnőm soha nem is volt. A szüleimmel sem vagyok túl jóban. Semmit nem érzek üres vagyok. Unalmas vagyok én is és az életem is. Semmire sem vagyok képes egyedül egy senki vagyok ha úgy vesszük nem vagyok sem szomorú sem dühös csal üres. Jártam több pszichológushoz is de mondegyik ugyan azt mondta hogy csak félek kinyílni a világnak és önbizalom hiányos vagyok és hogy majd változik hát semmi sem változott. Kezdem úgy érezni hogy megőrülök egyre nehezebb életben maradni és ép elméjűnek maradni. Mit kellene csinálnom? Tényleg én vagyok a hibás?


2021. márc. 16. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Éheztetés és fojtogatás nem fájdalmas, csak kellemetlen. Öngyilkosságot pedig csak egyszer lehet elkövetni, esetedben ez még nem történt meg, ha igen, akkor mindenképpen szeretném felvenni veled a kapcsolatot személyesen. Érdekel a zombi téma.



Keress fel egy pszichológust!

2021. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, pszichiátert.
2021. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is ekress fel egy pszichiátert.

És válts munkahelyet, ha annyira utálod. Vagy legalábbis kezdj el nézelődni. Csinálj egy önéletrajzot, nézelődj.

2021. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keress egy nagyon jó pszichiátert!

A pszichológus ehhez a problémához már kevés.

Gyógyszer és megfelelő terápia kell.

2021. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen terapias segitsegre van szukseged. Egyaltalan nem normalis, hogy igy vagy es nagyon sajnalom, hogy ilyen kinzo gondolataid vannak, szornyu lehet. :((

Ha ezt igy, ahogy ide leirtad, elmondanad egy pszichologusnak, nem az lenne a valasza,amit az eddigiektol hallottal, tenyleg segitsegre van szukseged, lehet, hogy egy ideig gyogyszert is kell szedned, amitol viszont tenyleg jobban fogod erezni magad, viszont ezen muszaj lelkileg is elkezdened dolgozni, hogy tartos lehessen a valtozas es megertsd, hogy mi is tortent veled es fel tudd dolgozni. Amig ez nem tortenik meg, addig csak tunetileg tudnak kezelni. Ez egy hosszu es sokszor erzelmileg nagyon nehez folyamat, de megeri, mert utana ahogy feldolgozod,felszabadulsz ezektol a terhektol.

Keress fel egy klinikai szakpszichologust vagy pszichoterapeutat es ne hallgasd el elole a reszleteket.


Ha ongyilkossagi gondolataid vannak, azonnal korhaz. Nem kell ennyit szenvedned es lehet sokkal jobb eleted, de szakember kell, aki tamogat ebben.

2021. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!