Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elegem van az életemből, mit...

Elegem van az életemből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, hogy ide írjam a kérdést vagy a mentális egészség kategóriába. Mivel azonban könnyen lehet, hogyha soha nem foglalkoztam volna mágiával, okkultizmussal akkor nem tartanék ott, hogy gyakorlatilag nincs életcélom, hogy nem tudom már, hogy minek élek, hogy már abszolút nem érdekel, hogy élek-e vagy halok, hogy gyűlölöm a szüleimet azért mert megszülettem és hogy talán már a mentális összeomlás szélére sodródtam úgy érzem. Tudom, hogy sok itt a troll, az idióta, meg az aki nem hisz (utóbbiakat nem hibáztatom, bennem is volt régen egy erős szkepticizmus és most se veszek mindent készpénznek) de már kétségbeesésemben nem tudok hova fordulni, úgy érzem valakivel megosztanám a gondolataimat.

Nyíltan nem fogom leírni, ha valaki képes bármilyen módon bizonyítani, hogy hiteles és megbízható azzal privát módon szóba állok.



2022. máj. 18. 01:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha azt gondolod hogy a spirituális út vezetett a mentális betegségedhez, igazad van.

Szerencsére több út van, ne azt járd ami félelmet és szenvedést okoz.... Ez az önkiteljesedésről kell szóljon.

2022. máj. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!