Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyire tanulnál szívesen...

Mennyire tanulnál szívesen öngyógyító szexuálmágiát, ha az a lelked sötét részével és vágyaival dolgozik?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogyan állnál az egészhez, mi az, amire kíváncsi lennél, milyen kérdéseket tennél fel?

2022. jún. 3. 23:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál... a szex szó hallatán/láttán mindenki eldobja a maradék kis agyát is.
2022. jún. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

9: feltéve ha sor kerül ilyenre, akkor az eleje beszélgetésekből, meditációból, energiagyakorlatokból áll. Az a cél, hogy ezt az elején valaki egyedül otthon is megtehesse folyamatos támogatás mellett.

Minden fokozatokból áll és addig haladunk, amíg megvan rá a nyitottság és szükség. Nincs korlátozva az, hogy ki mit és kivel él még, ez személyes döntési jog.

A cél feloldani a mély érzelmi rétegekben ragadt blokkokat. Ez az önmagunkkal, vágyainkkal kapcsolatos őszinteségről, korlátaink és adottságainak megismeréséről szól.


10: Az önmagunk iránti őszinteség az első, hiszen csak ezzel hozhatóak felszínre azon tudattalan vágyak, amelyeket elnyomunk. Tudjuk jól, hogy ahol elnyomás és blokk van, ott nem áramlik az energia. Ott az élet megbetegszik.

A spirituális fejlődésben nem lehet elsétálni a vágyak, ösztönök és szexuális torzulások mellett. Ha így teszünk, képtelenek leszünk újabb és újabb lépcsőfokokat megtenni, mivel valahol sutyerákok voltunk magunkkal. A szembenézés, biztonságos megélés és feloldás a cél.

Ám nem cél levetkőzni a sötétebb részünket, mivel nem lehet. Olyan ez, mint az árnyék, ami mindenhová követ. Ám helyén lehet kezelni, megtanulhatunk élni vele és erőforrásként használni fel.

Talán ezekből is látod, hogy a spiritualitás mindig kéz a kézben jár a szexualitással. Megélésben és tudatosságban persze lekapcsolódhatunk a folyamatról és ilyenkor a szexualitást pusztán megéljük, de annak magasabb célja van.

2022. jún. 5. 11:27
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem túl nagy hangsúlyt fektetsz a szexualitásra. Valóban nagyon fontos dolog, de azért nem ekörül forog az egész spiritualitás. Csak egy eleme a sok közül.

Amit leírtál nekem sokkal inkább tűnik egy sima szexuális gátlás oldásának, amihez keversz egy kis mágiát is, hogy "eladhatóbb" legyen.

A privi meg csak nem ért ide :D

Egyáltalán nő vagy, vagy férfi? Bár a hozzáállás erősen férfit sugall :D

2022. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki egy kicsit magát vetíti bele a válaszaimba.


Nem a teljes módszert írtam le, arra próbáltam válaszolni, hogy miként képzeljük el a gyakorlatban. Nyilván ha még nem értünk el a hídhoz, nem beszélek a hídról. Először el kell oda jutni, és magad fogod látni.


Nem beszéltem arról sem, hogy végig akarok vezetni bárkit is a teljes spirituális útján. Mondjuk arról sem, hogy a szexuális útján végigvezetem, de ez már más kérdés.


Férfi vagyok. Nem tudom, te milyen nemű vagy, de azért nem írtam privát üzenetet, mert nem éreztem szükségét. Egyoldalú dolog lett volna, főleg mivel hátradőlve várnád, hogy még akarjalak győzni, és el akarjam magam adni. Na pont ez az, amit nem teszek.

A kérdésekre válaszolok tiszteletből, de az elsődleges az volt, hogy választ kapjak a kérdésre.

(Az eddigieket nagyon köszönöm!)


Ha bárkit komolyabban érdekel a téma, nyitottsággal és téma iránti tisztelettel előre fog haladni (talán a segítségem nélkül is).


Ha egy módszert vagy egy embert meg akarsz ismerni, először figyelj! Ha túl hamar vetíted rá feltételezéseidet, az inkább rólad fog szólni.

Ezzel sincs semmi baj, csak érdemes tudni.

2022. jún. 5. 12:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon mellébeszélsz. Se az én kérdéseimre nem válaszoltál, se máséra. Bár azt nem tudom, hogy ők kaptak-e privátot. Milyen kérdéseket vártál egyébként? Mert látom semmi nem az ínyedre való.
2022. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiak és a nők is szívesebben fordulnak egy nőhöz ebben a témában.


De azért sok sikert!!!


Másrészt viszont a nők között nagyon kevésen alkalmasak erre a feladatra. Túl sok bennük az előítélet a szexualitással kapcsolatban. És főleg a férfiak szexualitásával kapcsolatban.... Gyakran többet ártanak mint használnak.


Volt egy nő aki rátermett volt. Az hülyére kereste magát. Először csak 3 hónapra lehetett hozzá időpontot kapni, ma már nem is lehet. Köszöni szépen jól el van az eddigi kuncsaftjaival.

2022. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

15: én azt hittem, válaszoltam. De ha valami nem tiszta, lehet, hogy én nem voltam egyértelmű. Kérlek, pontosítsd privátban, hogy mi nem egyértelmű, és igyekszem pontosabban megválaszolni!

Priváttal adós vagyok másnak is, remélem mihamarabb pótolom.


16: nekem semmi bajom azzal, hogyha egy nőhöz fordulnak inkább. Ha majd szükség lesz rám, foglalkozom a dologgal, ha nem, élem tovább az életemet, ahogy eddig is.

2022. jún. 5. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!