Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek volt okom félni?...

Szerintetek volt okom félni? Nem nagyon értek a témához.

Figyelt kérdés
1 hete történt hogy elmentem sétálni. Hegyen élünk, itt hegyi levegő van úgyhogy nagyon jó mind1. Több kilátó van itt ahol én élek és elmentem az egyikhez. Este 8 óra volt kb de világos volt. Úgy lesokkolódtam aztán lehet hogy semmi rossz nem volt de leírom hátha valaki tudja. A völgyben láttam egy égő fordított keresztet és mellette 3 fekete kapucnis embert. Normális dolgot láttam? Esetleg oda kellet volna mennem vagy lefotózni?
2022. júl. 22. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"A völgyben láttam egy égő fordított keresztet és mellette 3 fekete kapucnis embert. Normális dolgot láttam?"


Normálisnak nem nevezném. De az egyetlen ami aggodalomra ad okot, az a mentális állapota annak a három fekete kapucnis embernek, akiket láttál. Persze az is lehet, hogy csak pár divat sátánista volt akik többet ittak a kelleténél.

2022. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttál normális dolgot, három normálatlant láttál.
2022. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én egy ilyen élmény után már nem élnék az biztos. De el is költöznek azonnal
2022. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem embert, vagy állatot égetnek, vagy áldoznak, addig szerintem nincs okod félni. De nyilván eléggé nem hétköznapi dolog ez, ha velem történik, nem mentem volna oda hozzájuk.
2022. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ilyen esetben még a rendőrség sem tud segíteni nem? Mi lett volna ha közbe avatkozok? Mondjuk mondtam volna nekik hogy jó estét! Biztos megijedtek volna de hogy utána mi jött volna azt nem tudom.
2022. júl. 22. 17:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5: Jelented, hogy megszegték a tűzgyújtási tilalmat :-) Más szabályt/törvényt ugyanis nem szegtek meg.
2022. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eh rosszabb mint a legrosszabb horror amit eddig láttam…
2022. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért van ennyi erdőtűz. A rendőrséget kihivhattad volna, most nem szabad odakint gyújtogatni .
2022. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Emberek csak a kereszt égett és nem az erdő. Annyira bánom hogy nem tettem semmit és az adrenalin miatt csak úgy leléptem egyből...
2022. júl. 22. 23:46
 10/10 Red6+ ***** válasza:
100%

sztem kamuzol.

érdekes h a mai világban oda van nőve a mobil az emver kezében s sohase kamerázik. csak akkor hinném el, bocs.

túl sok a hiszékeny ember,hogy normálisan válaszolva hittek neked. mindenkinek lehetne annyi esze h mobil elő, kameráz. vagy igenis hívtad volna a rendôröket a tűzoltás miatt stb.

2022. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!