Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Crowley tényleg lerajzolta...

Crowley tényleg lerajzolta YHWH-t egy látomás következtében?

Figyelt kérdés

Elvileg Aleister Crowley valamilyen állapot bekövetkeztében látta YHWH-t és lerajzolta. Ha jól tudom valami szürke nagy fejű ufót rajzolt de lehet tévedek.


Valaki nem tudja, hogy ez melyik kép? Vagy, hogy úgy eleve mennyire hiteles ez a történet?



2022. aug. 5. 15:33
1 2 3
 21/27 Grimfox ***** válasza:
90%
Ha a kettő közül kellene választani, inkább agnosztikus. Egyik vallást se követem, de nem zárom ki az isten/istenek létezését.
2022. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%

Grimfox pedig más posztok alatt eléggé vallásos vagy.


De nem is merek többet írni, mert kapok fenyegető levelet egyből.

2022. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Grimfox ***** válasza:
100%
Tudok érvelni egy adott vallás, vagy filozófia szempontjából. Attól, hogy tudok érvelni mondjuk a kereszténység szempontjából, még nem leszek keresztény. Elég rossz keresztény lenne belőlem...
2022. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kár hogy nem létezik anunaki nyelv :D


Amugy nem YHWH-t rajzolta le mint "ufo" hanem a "Lam"- nevű entitást

2022. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Én eddig mindenhol YHWH-t olvastam de lehet igazad van.
2022. aug. 6. 00:23
 26/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező tudnál egy cikket linkelni erről, ha már mindenhol ezt olvasod?
2022. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj, hogy nincs akkora vászon és nincs olyan ecset, amely elbírná Isten ábrázolását. Benne élünk. Az egész észlelhető univerzumunk Isten egy aprócska sejtjében létezik. Lerajzolva olyan hatást érne el bármely halandó, mintha pálcikaemberekkel szemléltetnéd az emberi testet.

Ez a szint nekünk embereknek még UNLOCKED. Még, de már nem sokáig, hiszen minden szem meg fogja látni, még azoké is, akikét átszúrták.

Akinek van értelme, az értse meg!

2022. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!