Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 5 év után miért ilyen volt a...

5 év után miért ilyen volt a sors játéka a lottónyereménnyel?

Figyelt kérdés

Csak ezért olvastam el a vonzás törvényét és minden más könyvet ami ezzel foglalkozik.

Meditáltam, vizualizáltam is hogy a siker meglegyen.

5 évem története dióhéjban.

Első pár hónapban alig volt egy két kisebb találatom.Minden héten az összes lottót feladtam,de csak egy szelvénynel.Minden egyes húzás előtt vizualizáltam, meditáltam hogy eltalálom a számokat.Két hónap után után valami történt.Vagy kezdtem ráérezni a számokra,vagy a vonzás törvénye ekkor már kifejtette a hatását, de havonta voltak kisebb nagyobb találatok.De a komolyabb összegek még ekkor se jöttek.

Skandinávon 5- 6 találatom volt rendszeresen,5 lottón egyszer volt 4-es találatom az 5 év alatt a vége felé, a hatoson is párszor volt 5 találatom.

Amivel a legtöbbet nyertem az az Eurojackpot volt mindig.

Éreztem hogy jönne a siker, de félúton feladtam.Ekkor szinte soha nem is volt semmi találatom.tartottam egy kis pihenőt, majd pár hónap után újból elkezdtem a vonzást gyakorolni.

És ekkor történt meg az amit mindig is akartam vagy vágytam rá.

Utolsó két évben volt az Eurojackpoton 5 találatom és egy 5+1 találatom.

De a telitalálat ami miatt elkezdtem ezt az egészet nem volt még mindig.

Majd jött egy nagyon fura nap, ami akkor aznap történt valami olyan volt mintha egy egész napos Dejavu szerű napot élnék meg.

Szerda volt és valahogy éreztem hogy este nyerni fogok a skandinávon.

Este ültem a tv előtt és nem felejtem el azz az érzést mikor a kézi sorsolásnál kihúzták a 7 számomat.

Üvöltöttem, ordítottam legszívesebben kinyitottam volna az ablakot és telikiabáltam volna az udvart meg az utcát.

DE!

Aznap a főnyeremény 100 millió ft-ot fizetett.

Szóval megkaptam amit akartam, de a sors játékaként egy elég kis nyereményt kaptam.

Azóta nem lottózok.

Olyanok válaszát várom akik a szerencsejátékra használták a vonzást, vizualizációt és miket tapasztaltak meg így?


2022. okt. 18. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Megható történet! 🥲🥲
2022. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Én csak közlöm az univerzummal h mennyi pénz kell és hogy melyik számlámra utalja. Valamit el rontassz


üdv, Lölö

2022. okt. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem apam olyasmit mondana neked, hogy rohadj meg. 😅 Negyven eve lottozik, sot mar elotte is nem hivatalosan, es orul annak, ha nehany havonta egy kettes osszejon. Nehany evente esetleg egyszer harmas. Negyes soha. Otos talalat soha.
2022. okt. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A taszítás törvényével pedig úgy nyerek, hogy nem is lottózok.
2022. okt. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy,grt!👍
2022. okt. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Kamu
2022. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!