Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csak nekem ellenszenves A. J....

Csak nekem ellenszenves A. J. Chiantin egoizmusa, tanítása?

Figyelt kérdés
Röhögcsél maga se veszi komolyon amit mond. Ráadásul Patakival jó barátok. Én végeztem vele. Egy kókler, egy szélhámos aki elolvasott több könyvet és mond valamit. Szerintem istenkomplexusos is.

2022. nov. 16. 20:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocs jav: Chrstian!!!!
2022. nov. 16. 20:09
 2/16 A kérdező kommentje:
2022. nov. 16. 20:19
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Nyilvan. Mar reg rajottem, vegre te is.
2022. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
47%
A könyveit szerettem, elindított a tudatosság felé (kb 20 évvel ezelőtt). Aztán amikor először hallottam, teljesen kiábrándultam. Ma már az írásait is egyhangúnak, üresnek, sablonosnak érzem.
2022. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak jó gondolatai, de az tény, hogy én is zavart érzek az erőben! :)
2022. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Évekkel ezelőtt olvastam két könyvét, akkoriban meghatározó élmény volt Spirituális szempontból.

Aztán, hosszú idő elteltével ismét elolvastam, és kiábrándultam belőle. Vannak olyan állításai, amik valóságosak de azok el vannak veszve két tonna hazugság alatt. Őszintén kétlem hogy ez szándékos lenne a részéről, tehát nem róvom fel ezt neki.

2022. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Okosakat mond, de sokszor túl sokat rizsázik és elveszik a lényeg.
2022. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A többi spirituális "tanító" motivációs tréner szinte ugyanazt a kamu dumát nyomja és rizsázik, csak valamelyikük szimpatikus, valamelyikük nem. Pl Szabó Péter, Fenyő Iván, Bódi tesók stb.
2022. nov. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Összeollózta innen onnan a tanításait, persze lehetnek saját felismerései is, de én mindig a zsiványságot láttam benne. Majdnem minden előadásán elmondta, hogy ne higgyétek el azt, amit mondok. Ebben igaza van, az embernek magának kell rájönnie a dolgok lényegére, különben miről is szólna a lelki-szellemi fejlődés. Tegyük hozzá, hogy ez nem csak a leghitelesebb, de a leghiteltelenebb guruk kora is egyben. Azt kell megbecsülni, hogy most bőség zavara van, minden tálcán van nekünk felkínálva. Nem nem lesz mindig így, legalábbis nem valószínű.
2022. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni.

Néha belehallgattam egy-egy előadásába.

Szerintem valamiről van tudása, de sok mindenről nincs.

Így akár könnyen félrevezethet másokat, még akkor is, ha nem direkt csinálja.

Tehát azt nem tudom, hogy direkt csinálja vagy nem.

De sokszor nem "spirituális", amit mond, inkább egóból eredő...


Állítólag gyerekkorában a gyógynövény teát (vagy mit) valami általa kedvelt itallá változtatta. Csak spontán.


Ez igaz lehet?


A külsejéről pedig annyit, hogy régebben jól tartotta magát, de mostanában kissé szétcsúszottnak tűnik - és vélhetően ez a lelkiállapotból ered. Ti is így látjátok?


Ezektől függetlenül valami tudása mégis van.

2022. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!