Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik hogy szerelmi kötést...

Létezik hogy szerelmi kötést tett rám???

Figyelt kérdés

2 hónapja van egy szexpartnerem. Ismerem régóta és magam is. Kedves intelligens ritkán találkozunk mert mindkettőnk elég elfoglalt. Semmit nem éreztem eddig hogy hiányozna... de 2 napja végem van. Szeretném látni vele lenni hozzá bújni. Hogy lehet ez egyik napról a másikra? 10 napja nem találkoztunk. Nála maradt egy személyes tárgyam. Kérlek ne nevessetek ki de másra már nem tudok gondolni! Csak akkor válaszoljatok ha hisztek ebben. Vagy értetek hozzá! Mivel nem értem magam! Lehetséges hogy a tárgyam felhasználta egy szerelmi kötésre!?

Nő vagyok



2022. dec. 3. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Jártas az okkultizmusban vagy nem?
2022. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Lehetséges! Nagyon művelt mint montam intelligens okos csodás ember. Viszont nem volt szó érzelmekről. Csalódtam nemrég nekem ez nem megy egyről a kettőre. Lehet rossz kategóriában keresem a választ. De valahogy ķezelnem kell a helyzetet. Mint szexpartnert nem szeretném elvesziteni mert nagyon jó vele. De semmi többet nem éreztem egészen mostanáig. Most úgy érzem halálosan szerelmes vagyok de nem mondom el neki semmi képpen!
2022. dec. 3. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

"Nem tudom. Lehetséges!"

Amikor azt sem tudod, hogy mit tudsz az már baj.

2022. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 420 Zrt válasza:
61%
Nem
2022. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

A szexkapcsolatokban gyakori hogy az egyik vagy mindkét fél beleszeret a másikba, és utána többet akar, szóval ez nagy eséllyel normális is lehet.

Ha fejben nem is logikus, a szerelem a szívben jelenik meg, szóval passz.

2022. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

wow szóval beleszerettél valakibe és csakis szerelmi kötés lehet?


és még azt akarod, hogy komolyan vagyünk?

2022. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Inkább a hormonok játszanak veled :( megesett velem is, hogy a szexpartner nem igazán érdekelt, aztán úgy keltem, hogy minden percet vele akartam tölteni.
2022. dec. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Nem akarlak kiábrándítani, de ha jó a szex, pont ennyi idő után szokott belezúgni az ember a szexpartnerébe.
2022. dec. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat.
2022. dec. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Csak akkor válaszoljatok ha hisztek ebben."

Akkor hogyan akarsz normális választ???

2022. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!