Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Liliom boszorkányról véleménye...

Liliom boszorkányról vélemények? Siker történet vagy sikertelen történet?

Figyelt kérdés

2022. dec. 24. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Liliom a legjobb boszorkány.

Nagyon erős a mágiája, 160eFt-ért a gonosz szomszédomat gyíkká változtatta egy teljes napra. Sajnos csak másnap tudtam vele találkozni, és addigra már elmúlt. De amikor a szemébe néztem láttam a rettegést, szóval biztos működött. Azóta nem is mer gonoszkodni, tudja, hogy én voltam aki ráküldte az átkot.

2022. dec. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Engem békává változtatott, de már elmúlt.
2022. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nagyon bejött. Mindent bevállalt ami az adatlapján volt. És kedves is volt. Itt lehet elérni:


[link]

2022. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sziasztok!


Tavaly júliusban írtam neki, a Tik-tok mindig kidobta Őt és szimpatikus volt, hogy Ő nem ajándékokért jósol. Gondoltam próba cseresznye.

Tök jól felvázolta az akkori helyzetet, úgy hogy csak 1-2 infót mondtam el neki.

Azt is megmondta, hogy amit szeretnék, arra kb 60-70% az esélye, hogy sikerül elérnünk. Elmondta, hogy ilyen arányoknál jött már ki pozitív, de negatív eredmény is, a döntés az én kezemben van, ergo nem hitegetett, mint az összes többi előtte, hogy tuti a 100%-os siker (ez is bizalmat ébresztett bennem). Szóval nem beszélt rá semmire, sőt elsőre nem is tudtam neki időbe fizetni, csak utána,miután elvégezte amit kértem, Ő mégis megajánlotta a bizalmat elsőre, ami szintén jól esett.

Igen, volt olyan, hogy nem tudtuk a konzultációt időben megtartani, van neki 4 kisebb gyermeke, közbejöhetnek dolgok. Viszont ilyenkor volt számtalanszor arra is példa, hogy nem kért érte pénzt (sőt csomószor segített úgy, hogy nem kért érte pénzt). Szóval én abszolút nem tartom őt lehúzósnak és "átbaszósnak" sem.

Voltam olyan jósnőnél aki írásban jósolt és rajtam kívül egy időben még 2-3 másik emberét is nézte, ha kérdeztem valamit közölte nem fejti ki, nézzem meg online mit jelent, neki erre most nincs ideje...nála sosincs ilyen, időponton kívül is fordulhatok hozzá és amiben tud, segít. :)

Szóval én jó szívvel tudom Őt ajánlani, mert NEM a pénzre megy.

2023. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gyengén szánalmas, hogy ide szemeteled a reklámod.
2023. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4es pedig nálam a pénzlehúzáson kívül semmi nem történt :D
2023. máj. 31. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!