Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináljak, ha rájöttem...

Mit csináljak, ha rájöttem egy összeesküvésre amivel több milliárd embert megölhetnek?

Figyelt kérdés

Már volt, hogy kiírtam gyakorira, de kitörölték, szóval nem fogom leírni kommentbe, hogy mi ez.

Nem akarom, hogy töröljék a kérdésem.

De ez egy világméretű összeesküvés.


Az összeesküvésben, sok befolyásos ember benne van, politikusok, orvosok, vallási vezetők stb.


Ha felvenném ellenük a harcot, lehet engem is megölnének, de ez nem biztos. De én nem akarom megöletni magam, nem vagyok Jézus Krisztus.


2023. jan. 31. 23:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%
+gab +telegram +infowars
2023. febr. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
58%

Esti mesének egy kicsit kemény, de jó "szórakozást"!


[link] (angol)

[link]

2023. febr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
62%
+odysee +rumble
2023. febr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
36%

7-7,5 milliárd embernek kéne menni a lecsóba a terv szerint.

Szükségtelen fogyasztónak, haszonállatnak vagyunk elkönyvelve.

2023. febr. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki csak magát mentheti meg, ha eszénél van.
2023. febr. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 NTBS ***** válasza:
51%
Hozd nyilvánosságra, bizonyítékokkal együtt.
2023. febr. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%
Nyomtasd ki és dobáld be postaládákba.
2023. febr. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%

Vagy plakátold ki oszlopokra, faliújságokra.

Hátha valaki nem tépi le és elgondolkozik rajta.

2023. febr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
45%

16: mi alapján törlik? A kérdések, több mint fele unatkozó trollok szórakozása vagy netto idiótizmus. A genocidum kérdése az emberek 20-25 (titokban akár 70) %-át foglalkoztathatja, vagy felmerülhet benne. Az ilyen kérdéseknek van valós létalapja. Az érdeklődés, a kérdések a "hirtelen halálok" növekedésével csak emelkedni fognak.

Mikor olyan baromságokat lehet olvasni napi szinten a médiában (pl. Origo), hogy a meleg tél, a tojás, a kevés vízfogyasztás, a D vitamin infarktust okoz, miközben pl.középkorú nők kapnak szivrohamot az utcában havi szinten, akkor az egyszeri NPC is előbb-utóbb el fog gondolkodni. Hogy fiatalabb nők eddig sose kaptak infarktust, öregek se nagyon. Pláne gyerekek soha. És mi ez a sok halott.

2023. febr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Van ez a jelenség, hogy bármit is mondasz, röhögnek rajta, ha a felfogóképességeiket meghaladja vagy éppen nem hisznek benne. Ez a jobbik eset, hogy ennyire lexarják és nem a máglyán égetnek el. Szóval most egy kicsit rugalmasabb a kezelése ezeknek az információknak. A te döntésed, úgyse fogják elhinni, úgyis hülyének fognak nézni és kiröhögnek, ha meg elhiszik, akkor nyertél. Ez a te döntésed. Lehet okosan is csinálni.
2023. febr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!