Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináljak, ha rájöttem...

Mit csináljak, ha rájöttem egy összeesküvésre amivel több milliárd embert megölhetnek?

Figyelt kérdés

Már volt, hogy kiírtam gyakorira, de kitörölték, szóval nem fogom leírni kommentbe, hogy mi ez.

Nem akarom, hogy töröljék a kérdésem.

De ez egy világméretű összeesküvés.


Az összeesküvésben, sok befolyásos ember benne van, politikusok, orvosok, vallási vezetők stb.


Ha felvenném ellenük a harcot, lehet engem is megölnének, de ez nem biztos. De én nem akarom megöletni magam, nem vagyok Jézus Krisztus.


2023. jan. 31. 23:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
45%

Meglátjuk ki nevet a végén. Bár akik próbálnak már 3 éve fogyelmeztetni, éppen hogy nem az kárörvendő fajta, hanem az ellenkezője, de mindennek van határa, mindenkinek betelik a pohár egyszer.

Vallás lett a kérdés nélküli normakövetés, a kritikus gondolkodás üldözése. Valódi tömeghipnózis van. Aki benne van annak egyszerűen fogalma sincs.

De mindenki saját döntése alapján kerül került oda, ahol van szellemileg / lelkikeg. Mindenkinek szabad akarata van, amit hazugságokkal valójában megkerültek. De éttől mindenki magáért és gyerekéért felelős továbbra is.

2023. febr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
38%

Miből gondolod,hogy a másik oldal nem munkálkodik..hogy ez az egész nincs engedélyezve..vaghogy magasabb perspektívából ez nem 1 tanulási-karmikus feladatsor része???


Meg kicsit túl értékeled magad,konteósoknál előfordul nagyjából az üldözési mánia is első stádium..

"felvenni a harcot" csak a hasonló háttérrel lehetséges,nem fenyegeted te az ő köreiket hidd el..

2023. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Darius- ***** válasza:
A Davos-i talalkozora gondolsz ?
2023. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A támadást a wef / nwo indította, nem az emberek.
2023. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Hozd nyilvánosságra, bizonyítékokkal együtt."

Julian Assange, Jake Tran, Snowden, David Icke, stb.

Végtelen bizonyíték és érv. Minek bizonyítani ezeket? Aki akarja, tudja, aki nem az nem. Egyszerűen egy nagy tömeg evolúciósan nem tud fejlődni. Ennyi. Más bolygó, más pálya kell nekik, ahol tudatra ébrednek. Egy részünk pedig megy tovább.

2023. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Csináld!
2023. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Vagy írd meg privátban a koncepciót, amit felfedezni véltél és én megálítom. Megállítottam pár bajkeverőt igaz nem a vonzás törvényével, hanem Isten segítségével. Megálítottam pár fenyegetést és nem a covid műbalhéra gondolok, mert az ugye pont hogy nem ölt, hanem örök életet adott, ha mellé betoltál 2 asztrazenekát. Bennem is ott dübörög a kombináció. Én a kovid mizériát álítottam meg az Úr Isten segítségével. De most ezért van ez a háború, mert a kapzsi vezetők így pörgetik a pénzeiket és a gazdaságaikat. Sőt, most a Sátán és Isten közt vagyok félúton én vagyok az egyik feltöretlen pecsét és a nevemben erő is lakozik.


De Privátba áttolhatnád az információkat, mert ha itt az idő, akkor bevetem az arzenált, amire hivatott vagyok.

Tudom, hogy én vagyok a te embered cimbora!

2023. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!