Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi történhet a lelkemmel?...

Mi történhet a lelkemmel? Rengeteg könyvet olvastam különböző vallásokról, titkos tanításokról, okkult tanításokról és egyre "sötétebb" a lelkem, érzem, ahogy a tudás által egyre sötétebb leszek belül.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy valaki érti-e, hogy mire gondolok. Nehéz átadni az érzéseimet.


Nem akarok természetesen senkit bántani. De mégis azt érzem, hogy egyszerre vagyok emberbarát, empatikus és egyszerre utálom az emberi fajt és parazitaként tekintek rájuk.


És ahogy egyre jobban azt érzem, hogy közeledek az igazsághoz, ahogy egyre több összefüggést, jelet látok, ami arra mutat, hogy egész életemben el akartak engem zárni az igazságtól, azt érzem, hogy egyre sötétebb a lelkem. Keresztény tabukat hoztak létre, hogy ne is gondolkodjak félelemből bizonyos dolgokon, miközben rengeteg hatalmas ember okkult rituálékat gyakorol és kapcsolatban van egy láthatatlan erővel. Vagy az is lehet, hogy most világosodik meg a lelkem, csak a keresztény agymosás és tabuk miatt sötétnek élem meg?


2023. febr. 6. 23:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Hát ha valódi spirituális dolgokat tanulmányozol, nem az emberi fajra kezdesz haragudni és parazitaként tekinteni. Hanem megérteni, azt amit a legjobban el akarnak titkolni elöled: Az ember a természet része. - annyira hogy az óvszer, és a vegánság szó szerint az emberáltal ki alakított luxus cikk. Tipikus "jobb kéz út" felőli propaganda, hogy az ember rossz gonosz lény. Ez nem igaz. Az ember nem csak vághat hanem ültethet is az más kérdés, hogy vannak nagyon nagyon gazdak emberek, akik pusztítják a földet és téged kiszolgáltatottá tesznek azzal, hogy megveszed a cocacolát, amivel mergezed magad és a természetet. Szóval ne az emberiséget utáld, ők csak tudatlanok, hiszen a legtöbb azt sem tudja mi a mágia. Útáld azokat azt a pár méreg gazdag embert akik kiszipolyozák a földet.
2023. febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
#1 szóval ha nem használunk óvszert, és a természethez közelebb álló lényként inkább teleszórjuk a világot gyerekekkel, akiknek a nevelésére, gondozására nem vagyunk felkészülve, az pozitív irányú fejlődés?
2023. febr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%

Szerinted az állatok hol használnak óvszert?

Azt nem mondtam, hogy egyes fejlődések nem lehetnek jók. De szerinted az őstermészetes közegben, volt lehetőség óvszerre, amíg azt valaki ki nem találta ?

2023. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
Nyílván aki nincs felkészülve gyereknevelésre ne kefeljen
2023. febr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
És ha soha nem tervezek gyereket, maradjak szűz?
2023. febr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%

Figyelj én evolúciónista sátánistaként úgy gondolom, hogy azon populációban ahol nincs szaporodás, ott nincs evolúciós fejlődés, és kihal az adott faj.


"És ha soha nem tervezek gyereket, maradjak szűz?"

-Nem. Használj fogamzásgátló, védekező eszközöket. Én is szoktam. Én csak arról írok, hogy ez már az ember által hozzá tett dolog az élethez, és nem alap természeti, biológiai dolog. Ha a természet azt akarná, hogy védekezünk, biológialag ki alakult volna egy plussz szerv ami a fogamzásgátlást szolgálja. De ilyen nincs még hozzá azért nincs, mert az embernek nincs szükségge rá, addig amíg tudja, hogy szexből gyerek lesz. És ha nem akar gyereket nem szexel, így nincs szükség evolúciónálisan plussz védekező szervre.

Persze az ember akart szexelni, de nem akart gyereket, így feltalálta az óvszert (később a műanyagot is....)

2023. febr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

"érzem, ahogy a tudás által egyre sötétebb leszek belül"

Testvérem!, Ez normális a gyermekek körében! Van egy mondás a magadfajta jó úton járó istenkeresőknek. "Aki belekortyol a tudomány kelyhébe, ateista lesz. Aki kiissza, a kehely alján meglelé Istent." A tudományt cseréld ki tudásra. :D


Én értem. Végig mentem ezen a szakaszon.


"és parazitaként tekintek rájuk"

Tudás..

Ha látsz egy legyet..., oké egy bogár. Majd ha kutatsz s megismered, rájössz micsoda hihetetlen biológiát használ. Milyen csodálatos lény, és közben mennyire mérhetetlenül undoritó, kártevő és esszenciálisan, faját tekintve, önző jellegű a viselkedése.


Eleinte semmi, majd egyszerre hihetetlenül szép, és merhetetlenül gyomorforgató.


Az emberek megismerése is ilyen, hisz a bolygón az alsó 90% leírhatatlan mértékig el van tévedve. Ahogy a fűrész film sorozat is elmondja, az emberek nem tisztelik se ismerik, se magukat, se az embertársaikat. Ettől még a te fényed és tudásod nő, és tudod / érzed belül, hogy a szeretetet kell szolgáld, de ettől még a szemed is nyílik, és objektívebben és objektívebben befogadja a csúnyább tényeket is. :)


Főleg azért sötétebb a lelked, mert azt érzed, hogy téged el akartak tárni az igazságtól. Avagy ahogy egyre inkább látod, hogy működnek a dolgok, annál inkább látszódik a valódi mértéke annak, amennyire el akartak téged rabszolgásitani és agymfertőzni, és az összes egyéb tudásod is nagyon nagy csúnyaságokat láttat veled egyre részletesebben, ahogy egyre inkább fedezed fel a rendszert, amiben létezel.


6# Kérlek olvass utána az emberi szaporitó szervek valódi működésének. Fogalmad sincs ez hogy működik, és a gondolkodásmódpod is gyermeteg. A biológia, mint a természet játékszere szerinted, olyan mint egy 3 éves, hogy "jé kell még valami, akkor csinálok egy új szervet". Van fogalmad róla mi mindent csinál az a pár ezer dolog, ami bennünk van? Ha minden szarra a természet adna egy egész szervet, akkor egy ember férne el a bolygón...


A fogamzásgátlásra TÖBB természetes út is van. Például ha folyamatosan kefélsz, akkor a férfi élőlényei többszörösen életképtelenebbé válnak.

Vagy másik példa, a tudatos ejakulációgyakorlás.

Vagy ha az ember nem egy fűszál tudatosságán élne, akkor képes lenne parancsolni a testének, hogy működjön terméketlen üzemmódban.


Mindháromra találsz számtalan példát a neten, bár az első nem 1 dolog igazából, hanem egy egész halmazból kiszedtem egy példát.


Az emberi hóbort e bolygón, hogy mindenre kényszeresen egy eszközt akarunk teremteni, mert lusták vagyunk magunk megcsinálni és függetlennek lenni.

2023. febr. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

Hidd el ismerem a szaporító szervek valódi müködését és a biológiát is.

Teljesen racionális magyarázat, hogy biológiailag azért nincs szükség védekező szervre, mert felesleges, ha az ember nem akar gyereket nem kefél.

Természetesen vannak modók, hogy szeretkezés után nel egyen gyerek akkár magömlés visszatartása miatt, de ez sem 100%os módszer... Az ember sem volt képes 100%-os védekezési módszert kifejleszteni, azért mert azt nem is lehet, értelmetlen dolog. Az embernek szabad akarta dőnt, arról, hogy szeretkezni fog-e és lesz gyereke, mint ahogy azt a biológiai keretek meghatáróza, vagy nem szeretkezik és nem kell a gyerektől tartani.

2023. febr. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

"Vagy ha az ember nem egy fűszál tudatosságán élne, akkor képes lenne parancsolni a testének, hogy működjön terméketlen üzemmódban."

- Ez a mágai filozófia magas foka, az sem bíztos hogy müködik, főleg hogy a szeretkezés két ember... a gyerekcsinálás kétember gyümőlcse, miútán két test egybe olvad.


"Vagy másik példa, a tudatos ejakulációgyakorlás"

- A magömlés visszatartás nem biztonságos módszer, az előváladék miatt, sőt a magőmlés visszatartás pontosan azt a célt szólgálja, hogy a végén mikor a magodat beleöntöd a nőbe, - elnézést - akkor sokkal minőségibb és TÖBB spermium mennyiség kerül a nőbe - nagyobb esély kerül a nő megtermékenyítésére, a több energia- tökéletes orgazmus, és a minőségibb sperma miatt.

(nem melesegleg a magömlés visszatartásnál sokkalta valószínübb hogy "szívárogsz" és attól is lehet gyerek, ha óvszerrel csinálod akkor azért nem tünik fel, mert csökkentet a kockázat és nem azért mert tökéletes fogamzásgátlási mód)


"Például ha folyamatosan kefélsz, akkor a férfi élőlényei többszörösen életképtelenebbé válnak."

- Na ezt nem értem... Milyen férfi "élőlényei" válnak életképtelené?

2023. febr. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 NTBS ***** válasza:
37%
Hatnak rád az olvasmányok.
2023. febr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!