Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális erővel vissza...

Spirituális erővel vissza lehet vonzzani/hozni az exet? Csak segítők írjanak!

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Hozott/hoztatok egy döntést, hogy külön folytatjátok. Most azt kérdezed, az akarata ellenére lehet-e ezt valahogy megváltoztatni, őt úgy befolyásolni, hogy neked kedvező legyen.

Pont ilyesmit szoktak a gina nevű randidroggal is csinálni, befolyásolják vele az illetőt, majd jól visszaélnek a helyzettel. Ez bűncselekmény.

Ezt szeretnéd? Megerőszakolni?

2023. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

A szeretetet úgy "szoktuk" megélni, hogy amíg itt van, és az enyém, addig-akkor szeretem, amikor már nem az enyém, ha elhagy, akkor már nem szeretem.

Ezt nagyon nehéz mondani is, leírni is és elfogadni is, de az a helyes, ha jót akarsz neki, semmiképp sem birtokolva, irányítva szeretni, hanem önzetlenül. Ha ő is így tenne, akkor mindketten önzetlenül a másiknak akarva örömet okozni lennétek együtt.

Sajnos ha ez valamelyik oldalon sérül, el kell engedni.

Nem ítéllek el, de a "tervezett" cselekedetedet igen, hiszen az helytelen.

Nem más érdekében tervezed hogy jót teszel, hanem a saját önös érdekedben, hogy úgy legyen a másik akarata ellenére, ahogy neked jó.

Sajnos csak ennyit tudtam hozzátenni, nem tudom hogy segítettem-e.

2023. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Hát ha önmagadtól akkora szerencsétlen vagy hogy képtelen vagy egy számodra megfelelő partnert megtartani akkor marad az ilyen baromság mint a spirituális vonzás
2023. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha úgy érzed ez akarata ellen történik, és segítségre szorul, akkor javaslom úlj le kényelmesen 20-30 percre, lazítsd el magad, lazítsd el apránként az egész testedet, lélegezz lassan, nyugodtan, próbálj egyfajta könnyed derűt érezni, egy apró kedves mosollyal az arcodon.

Képzeld el és lásd a szívedet, és lásd benne az illetőt kedvesen, mosolyogva, gondolj rá őszinte szeretettel, érezd a kölcsönös őszinte szeretetet.

Az őszinte, önzetlen szeretet érzésnek a fenntartása lenne fontos,akár az elválás elfogadásával is. Lásd egy fényes fehér ragyogó fény oszlopban az illetőt, ami minden negatívat kisöpör, kimos belőle.

Ezt naponta 20-30 percig érdemes gyakorolni, erőlködés, feszültség nélkül, őszintén, jó szándékkal.

2023. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyesmit lehetne, már rég bűncselekményként lenne számontartva.
2023. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha még van benne érzelem a másik iránt akkor nem ütközik az akarata ellenére. Meg se lep, hogy a szent szkeptikus igazság osztók ellepik itt a komment szekciót :D És mivan akkor, ha a másik hibázott és szeretné helyre hozni a kapcsolatát? Az se opció, hogy zaklatja meg hivogatja üzenetbe, mert az se megoldás. A mágia már pedig egy létező dolog, aki hittel és kitartással áll hozzá, annak sikerülni fog. Nyilván az más lenne, ha egy random embert láncolna magához, mert neki épp megtetszett az utcáról. De mivel nem erről van szó, így semmi sem lehetetlen.
2023. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

"Ha még van benne érzelem a másik iránt akkor nem ütközik az akarata ellenére"

Hogyne ütközne? Ha szakított veled, nem akar veled lenni. Ha te ennek ellenére magadhoz láncolod, akárhogyan is, az erőszak. Hiszen te kényszeríted olyasmire ami ellenkezik az ő saját döntésével. Ennyire egyszerű a képlet.

2023. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Senki sem szakított senkivel, egyszerűen egy délután elment, közölte, hogy nagyon szeret és nem tudjuk holvan, akkor most mit csináljon az ember? 2 hete is azt írta szeret.
2023. márc. 14. 21:46
 9/15 anonim ***** válasza:
7 és mi van akkor, ha magam hibájából én rontottam el a kapcsolatot és szeretném helyre hozni? Ez már más téma ez esetben. Meg olykor az ex barát vagy barátnő sok esetben újra egymásra talál, mert belátják egy idő után, hogy jó lenne újra együtt vagy még adjunk az egésznek egy utolsó esélyt. A mágia erről szól egy új esélyről, semmi másról. Amiről te beszélsz az a fekete kötés, amivel valóban úgy leláncolod, hogy nem tud szabadulni. De, ha van eszed a fehér oldali mágiával csinálod, aminek nem lesz negatív következménye akkor se. Meg aztán, ha nem működik így se, fel lehet oldani és mindenki megy a dolgára.
2023. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező!

Nagyon régóta foglalkozom okkultizmussal,spiritizmussal.Nagyon elenyésző azoknak a száma,akiken segítettem,mert én az öncélű,balos ösvényen járok.Tanulok/tanítok.

Csináltam már ilyet,de megmondom az őszintét semmit sem csinálok ingyen.

Ha komolyan érdekel az okkult erő ismerete,írj rám,utána felmérem mennyire komoly a szándékod.

2023. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!