Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális erővel vissza...

Spirituális erővel vissza lehet vonzzani/hozni az exet? Csak segítők írjanak!

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

"7 és mi van akkor, ha magam hibájából én rontottam el a kapcsolatot és szeretném helyre hozni? "

Akkor hozd helyre, ne pedig ráerőszakold az akaratod a másikra!

2023. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet.


Ugyanis mindenki csak addig van az életedben, amíg közös dolgod van vele.


Ha erőszakkal megpróbálod őt visszahozni, az bajt hoz rád, mert büntetlenül senki sem avatkozhat bele az univerzum törvényeibe.

2023. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor hozd helyre, ne pedig ráerőszakold az akaratod a másikra!"


Azt teszem csak más módszerrel, mert azóta megpróbáltam rendesen is, de nem sikerült. Maradt a mágia és az Univerzum valamint az Égiek támogatásának ereje ez ügyben, mivel hozzáértővel végzem és felmérte, így támogatott és nem erőszakos cselekedet.


Ha nem lenne engedélyezett akkor eleve bele se lehetne fogni, de kár is itt koptatni a mondandókat, aki nincs otthon ebbe úgy se érti. Különben is ,ha jár is következmény ezért, majd a túloldalon elbírálják. A magán életem amúgy is egy káosz volt a mágia előtt, szóval nekem már ez az utolsó mentsváram.

2023. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

Lol. Jó hogy az erőszaktevők nem így próbálnak meg védekezni a bíróságon...

- Há de bíró úr, én megpróbáltam minden más módszerrel, de nem sikerült, így maradt az hogy lekötöztem és jól megb...

2023. márc. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen. De ez a mai világban már szinte értelmetlen, amikor van facebook, meg tudod hova jár.
2023. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!