Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelent az ha valaki...

Mit jelent az ha valaki gyertyát gyújt valakiért aki él?

Figyelt kérdés
Rossz szándékkal gondolom.Akkor valóban valami rossz történik az illetővel akiért gyújtotta?

2023. márc. 21. 15:56
 1/6 Grimfox ***** válasza:
36%
Nem történik vele rossz. Ennyire azért nem könnyű megátkozni valakit. Még nem hallottam erről a babonáról. Hol találtad?
2023. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mágiában függ a gyertya színe. Ha valaki fekete gyertyát gyújt az rosszat jelent, de ha pirosat akkor a szerelmüket akarja megerősíteni, ha zöldet akkor az egészsége védelmében teszi, ha fehéret akkor a kapcsolatuk tisztaságáért vagy védelme érdekében teszi....

A gyertya színekről és jelentésükről a neten találhatsz több információt

2023. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oh szóval ha fekete gyertyát gyújtunk valakiért az okoz gondokat? Kössz a tippet xd
2023. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy c. szólás alapjáraton...
2023. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Grimfox ***** válasza:
Lehet, hogy függ a gyertya színétől, mire használják, de ha csak egyszerűen gyújt egy gyertyát, annak semmi hatása nem lesz. Bármilyen színű is legyen. A gyertya csak egy eszköz a sok közül, ami egy rituáléhoz kell.
2023. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#4Én is így tudom.

2023. márc. 21. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!