Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért van az hogy amikor egy...

Miért van az hogy amikor egy életfeladat elől elmenekülsz az sors utánadnyúl, és mindenáron belekényszerít abba az élethelyzetbe újra és újra?

Figyelt kérdés

Már megpróbáltam minden.Elköltöztem, külföldre mentem, tengeren túlra mentem a sors mégis valami iszonyatos módon utánam nyúlt, olyan dolgok láncolata indult el, amiért a költözés visszaköltözéssel párosult.

Minden egyes újrakezdésnél nehezebb életkörülmények fogadtak ahova visszakerültem.

Hogy lehetséges ez?


2023. márc. 21. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Mert a karma nem enged addig amíg be nem teljesíted az életfeladatodat. A hogyan az már rajtad áll, a te döntésed melyik úton valósítod meg viszont a mi az el van döntve, és a sors addig-addig egyre nehezebb helyzetekbe kényszerít hogy láss be valamit ne kövesd el újra és újra az adott hibát, hogy tanulhass a helyzetből, megoldd és lezárd a karmikus kört
2023. márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Mert drága a költözgetés ide-oda.
2023. márc. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Nemrég láttam a Tudat-OM stúdió egyik videóját, amiben hasonló dolog volt a téma.

Valami olyasmi volt, hogy amíg menekülsz valami elől, mindig az a dolog van nálad fókuszban, így persze, hogy az lesz. De ha nem menekülsz, hanem átfordítod az agyad arra, hogy ha elér, mi lesz a B, C, D terv, hogyan oldod meg, máris nem a menekülés, hanem a megoldás kerül a fókuszba.

2023. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Bárhová mész, változhatnak az emberek, a környezet körülötted, te magad azonban ugyanaz maradtál.
2023. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Hogy akarsz a saját elmédtől elmenekülni? Nem értem.., hisz az te vagy. Nem tudsz elmenni magadtól, így elmenekülni sem.
2023. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi az a konkrét életfeladat?

Ez így elég tág

2023. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Olyan "szokott" lenni, hogy ha valami feladatot nem végzel el, akkor azt kicsit erősebben újra eléd tolja, ha megint kihagyod, akkor kicsit még durvábban, és ezt még tudja fokozni is.

Személy szerint azt gondolom hogy ez mindig hasznos az adott egyén számára, és nem valami kiszúrásból kapja, valószínűleg a felsőbb énje az ami aktívan felügyeli ezt, és segíti, hogy a kihagyott "lehetőséget" újra meg lehessen ismételni.

2023. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tudi333 ***** válasza:
Magad elől nem tudsz elmenekülni!
2023. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan hogy sors, amit annak hiszel az a fejedbe van
2023. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!