Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakinek a karmája,...

Ha valakinek a karmája, életfeladata nem engedi meg hogy boldog legyen,érdemes a fekete mágia erejét használni hogy sikeres boldog élete legyen?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Nekem pont ilyen karmám van

Bele kell törődni hogy szenvedsz mint egy kutya amíg vége nem lesz, remelem minél előbb

2022. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Grimfox ***** válasza:
96%
Nem. A fekete mágia is hasonló karmát teremt, mint amilyentől szenvedsz. Ha már mágiával próbálkozol, fehér mágiában érdemes gondolkodni.
2022. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

De a fehér mágiával nem tudok tenni a sorsom ellen.

Ezért akarom a fekete mágiát választani, csak nincs benne tapasztalatom, mert ez az erő a sors ellen is tud hatni.

2022. júl. 2. 16:02
 4/14 Grimfox ***** válasza:
97%
A mágia mindig cselekvés, azaz befolyásolod a "sorsodat", vagy éppen másét. A befolyásolás mikéntje az, ami eltér. Fekete mágiával olyan dolgokat teszel, amik a rossz karmádat, ami miatt szenvedsz, még jobban felhalmozzák. Fehér mágiával olyasmit teszel, ami neked használ, másnak nem meg árt. Emellett még jobban meg is érted a saját karmádat, felismered mit kell tenni ahhoz, hogy javíts rajta. Fekete mágiával szerezhetsz dolgokat, kikényszerítheted, hogy számodra pillanatnyilag előnyös dolgok történjenek, de ezek mind pillanatnyi eredmények, hosszabb távon csak rontassz a helyzeteden.
2022. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
89%

feketemagia visszahatasaitol mar most is felned kell nem csak kovetkezo eletedben

szoval mivel lesz igy jobb ha rosszabb lesz most is es tovabbra is (kovi eleteidben)


karma alol nehez szabadulni, senki nem mondta hogy konyu, de ezen kell tevekenykedned

karmadban ez is benne lehet hogy egyszeruen nem teszel ellene, es erre megvan a sajat indokod mar hogy mert "nem tudsz"

igy tok mindegy

feketemagiat azert tudsz hasznalni? Es minden szep es jo lesz altala?

akkor neked mar nincs gondod felszabadultal a karma alol hiszen azt tehetsz amit akarsz


latad mar a V mint Verbosszut?

csak eszembe jutott ha nem akkor nezd meg

2022. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

És mégis hogy kell tenni a rossz karma ellen? Mert ezt már annyiszor láttam leírva, de soha nem adnak tanácsot

Ha meg azt kell tenni hogy meggyötör az élet és cserébe ezt csak tűröd és nagyon jó vagy mindenkihez… akkor inkább nem akarok tenni a rossz karma ellen

Ha valaki látja magán hogy rossz a karmaja akkor az úgy is rossz marad.

2022. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Grimfox ***** válasza:
100%

Pedig nem egyszer leírták már itt is, hogy hogyan kell, és nem úgy, hogy jópofizol mindenkivel. Ha jó karmát gyűjtesz, azzal nem oltod ki a rossz karmát. Lesz jó karmád is, és rossz is. A jelenlegi rossz karmáddal már nem tudsz mit tenni, mert a karma ok-okozati törvény. Ami megtörtént, azon nem tudsz változtatni, főleg ha nem is emlékszel, mi történt, ami rossz karmát okozott. Amit lehet tenni, hogy a láncolatot megszakítod. Mindig rosszra fordulnak a dolgaid, bármibe is kezdesz bele? Figyeld meg, hogy hogyan, mi alapján hozod meg a döntéseidet, amikor valamit elkezdesz. Kik vannak melletted, kiktől kérsz/vársz segítséget. Gondold végig, hogy a múltban, eddig a pontig hogyan hoztad meg a hasonló döntéseidet, és hasonlítsd össze a jelenlegiekkel. Nagyon sok közös pontot fogsz találni bennük. Ezek a minták felelősek azért, hogy a dolgok félresikerülnek. Ha nem tudod miért sikerülnek félre a dolgok, amikor ezek alapján a dolgok alapján döntesz, akkor egyszerűen közelítsd meg a dolgot másként, csináld máshogy, még ha kényelmetlenebb is. Ez így kicsit sötétben tapogatózás, de már kísérlet a változásra. Ha észreveszed, miért romlanak el a dolgaid, ha a szokásos módon döntesz, akkor még jobb, akkor tudod, hogyan kerüld el ezeket a mintákat, és sokkal könnyebben találsz új döntési lehetőségeket. Ez persze csak az életed rendezésében segít. Ha rossz családba születtél, azon így nem tudsz sokat segíteni, sem azon, hogy eddig hogyan éltél, mert az már megtörtént, és a nyomai nem múlnak el. Erre is van megoldás, de ezt általában nem tudják az emberek meglépni. A már fix dolgokon nem lehet változtatni, ezek már megtörténtek. Ami mostantól történik, azon lehet változtatni. Ha nem látsz jó döntési lehetőséget, kérj tanácsot valakitől, akiben valamennyire megbízol. Nem kell feltétlen felhasználni, amit mond, de segít más szemszögből nézni a kérdést. A karma megváltoztatása nem ellensúlyozásról szól, hanem megszakításról. Persze tehetsz jót is az emberekkel, ha már a saját életedet rendbe tudtad rakni, de addig jobb ha magadra gondolsz, és magadat hozod egyenesbe. És ez még csak nem is önzés. Ha utána is inkább a saját életed rendezgeted, az is rendben van. Nem kell helyi jótevőnek lenni. Elég ha csak úgy bánsz az emberekkel, ahogy szeretnéd hogy ők bánjanak veled, ennél messzebb nem kell menni a dologban.

A végére még érdemes megjegyezni, hogy a saját gondjaid megoldását sohase várd mástól. Segítséget lehet kérni, tanácsot szintén, de ha más oldja meg helyetted a problémádat, a probléma nem megoldódik, csak elnapolódik.

2022. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát eddigi legjobb válasz amit ebben a témában olvastam.

Köszönöm szépen, hogy leírtad és eltudtam olvasni.

2022. júl. 2. 19:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ennek a karmás dolognak hol lehet utána nézni? Engem érdekelne, hogy milyen a karmám, mi az életutam.
2022. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

Elég unszimpi ez a letámadás

Alig olvastam eddig itt, honnan kellett volna látnom hogy hányan írták már le hogy mit kell tenni.

Amúgy sem tud ezzel kapcsolatban senki semmit, csak megy a tapogatózás, arról nem is beszélve hogy semmilyen módszer nem működik.

El kell fogadni a rosszat, amit kap az ember, én a spiritualitástól csak még szkeptikusabb vagyok. Semmi nem működik amit az emberek ajánlanak, csak dobálózik mindenki a szavakkal

2022. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!