Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés/mágia meddig...

Szerelmi kötés/mágia meddig hatásos?

Figyelt kérdés

Tudom sokak szerint ilyen nem létezik ne higyjünk benne stb.. én is ebbe a csoportba tartoztam, egészen addig míg áldozatául nem estem...

Egy olyan férfivel voltam kapcsolatban 2 éven keresztül, akivel mai napig nem tudom megmagyarázni saját magamnak hogyan lehettem... Előző kapcsolataimnál ilyen nem volt. Tudtam/tudom most is hogy akkor mi volt az ami megfogott, mi volt az ami tetszett bennük és azt is tudom a későbbiekben mi volt az amiért szétváltunk.. de itt ez nem így történt. Borzasztó fájdalmas 2 év volt plusz 1 év lezárás, és még most sem vagyok a régi.. annyi bántást, fájdalmat megalázottságot nem éltem meg mint akkor és láttam végig hogy ez rossz, még is megmagyarázhatatlan módon maradtam. Kifordultam önmagamból, eltoltam magamtól mindenkit. Végül sokadik próbálkozásra sikerült kilépnem. Viszont továbbra is zaklatott, járkált utánnam.. Eljött a házamhoz, hozott ajándékot, amit vissza utasítottam. Végül még is itt hagyta azzal a mondtattal hogy "neki ezt muszáj hogy itt hagyja"... (egy piros karkötő végtelen jelel es egy csokor virág volt) ezt az "ajándékot" én kidobtam még akkor...

Viszont tőle akkor sem szabadultam... egészen addig míg egy autóbalesetben életét vesztette..(amiért engem tettek bűnössé). Ez után a poklok poklát jártam meg...

Kérdésem az lenne hogy még mindig hatása lehet e a kötésnek amelyet rám tett?



2023. jún. 22. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ebből a leírásból inkább úgy látom, hogy őrá tett valaki kötést. Az, hogy te is szenvedsz, nem jelenti, hogy rajtad van. Én úgy látom, te tiszta vagy.
2023. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tudi333 ***** válasza:
Ilyen a szerelem. Tudatalatti. Nem érted, hogy miért.
2023. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez messze volt a szerelemhez... mikor bármit megtehetett, én még is megbocsájtottam, végül annyira mélyre süllyedtem a megalaztatasoktól, hogy öngyilkos gondolatok lettek úrrá rajtam..

Ez a gondolat is csak később fordult meg a fejemben, vissza gondolva hogy lehet valami ilyen dolog áll a háttérben, mivel nagyon babonás volt és néha el-el szólta magát hogy ő járt jósnőnél. Sőtt, volt mikor az éjjel közepén papírra írt valamit és azt elégette... Őszintén, nem értek az ilyenhez és akkor nem is foglalkoztam vele, mert nem is hittem az ilyen dolgokban.

2023. jún. 23. 09:32
 4/8 Tudi333 ***** válasza:
57%
Vagy összekevered a szerelmet valamivel és nem mered magadnak bevallani, hogy olyanba szerettél bele aki nem is tetszik. És spiritualis magyarazatot keresel, mert ciki magadnak bevallani. Asszem hárításnak hivják pszichologiában. Beleszerettél akármilyen troger is! Ennyi.
2023. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ennyi ideig tartana!
2023. jún. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Erre lettem volna kíváncsi. Hogy meddig tarthat, mert valójában én sem érzem már a hatását. Viszont megfogalmazódott bennem ez a kérdés, a teljes lezáráshoz.

Az meg hogy ciki magamnak bevallani... nem, nem ciki. Voltam már hasonlóan mérgező kapcsolatban, még sem volt ez az érzetem, kitudtam lépni stb.

Itt pedig 2 éven keresztül se veled se nélküled, ha velem volt rossz volt, ha nem volt velem akkor is rossz volt. Ezért volt az az érzetem mintha lenne közöttünk egy láthatatlan "lánc", ami hozzá "kötött". Nem volt olyan időszak amikor azt mondhatnám hogy boldog voltam.

De viszont legyen neked igazad.. ilyen a "szerelem", elfogadom.

Válaszaitokat pedig köszönöm!

2023. jún. 24. 07:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogyan átok kb. örökkévalóságig tarthat, úgy szerelmi kötés-rontás is. Ha nincs ilyen dolgunk egymással, akkor ráadásul ugyanúgy átoknak minősül. A leírtakból én - sámán-médiumként - egyértelműen annak érzem. Azért nem látható már, mivel meghalt. Bár érdemes volna felkeresni valakit egy tisztításért, mert lehetnek maradványok.
2023. jún. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
12%
Tudtok valakit aki megbízható és vállal szerelmi kötést?
2023. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!