Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés miatt?? Tanácst...

Szerelmi kötés miatt?? Tanácstalan vagyok, hogy oldjam fel?? (Frissítve)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Gondoltam így egyszerűbb.. Na a srác mára már szerelmet vallott. Velem akar lenni, látni akar, azt mondja én vagyok élete értelme és hülye volt, hogy elhagyott. Nekem van párom, ezt tiszteletben tartja, de ennek ellenére is szerelmes... Akkor tényleg működött csak sok év múlva?? Ez nekem nagyon durva.. Mikor a kérdést kiírtam nem gondoltam, hogy szerelmet vall... Segítsetek!


Van egy srác akivel régen együtt voltam. Kb. 10 éve. Azóta volt már, hogy találkoztunk, de semmi nem történt. Nos a lényeg, hogy az idő hiába telik, mai napig ugyan úgy megdobogtatja a szívemet. Valami oknál fogva sokszor előfordult az is, hogy hónapokig nem beszéltünk és egyszer csak rám ír. Nem tudom, hogy akar e tőlem valamit. Nekem mai napig nagyon szép emlék. Az első nagy szerelmem volt.


El kezdtem gondolkodni azon, hogy annak idején szinte gyerek fejjel lehet, hogy ki próbáltam ezt a szerelmi kötést.. (Utánna olvastam és elég sok jele van annak, hogy lehet működött..)


Lehet, hogy ez miatt nem tudjuk egymást elfelejteni? Lehet ez miatt érzem azt, hogy még mai napig is a szívemben hordozom?


Esetleg tippek, hogy lehetne ezt feloldani?


2023. jún. 28. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem néz mélyen magadba és ha vele akarsz lenni akkor legyél inkább vele, elég szomorú dolog mások vissza utasítása. Egyébként nem biztos hogy a szerelmi kötés eredménye (de nem leeht kizárni, tehát lehet) én úgy tudom, hogy egy átlag-alap szerelmi kötés mágia, max 9 hónap alatt valosúl meg és nem 10 év. Bár ki tudja neked milyen lapokat tartogatott az univerzum.....
2023. jún. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmi ilyen. Csupán ti. Érzitek egymásban az értéket, amit gyerekként nem becsültetek meg.
2023. jún. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha akkor nem hatott, sok év múlva sem hat. Illetve több hónap is sok, 2 hónapon belül látni kell az eredményt.
2023. jún. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anno miért mentetek szét? Szerintem ez inkább az, hogy mindketten boldogtalanok vagytok, de amikor együtt voltatok, akkor jó volt minden és sok a közös pozitív emléketek, amikbe kapaszkodtok, és úgy vagytok vele, hogy ha összejöttök, akkor megint csupa boldogság lesz minden.
2023. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annak idején nem volt valami boldog a kapcsolatunk.. Sok szép emlék maradt meg, de annál is több rossz... Úgy, hogy szerintem nem az emlékek miatt van ez.
2023. jún. 29. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak saját magad tudod feloldani. Én segítségmellett, oldottam fel saját magámnak. Nem volt egyszerű, de túl vagyok a rémálmon
2023. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!