Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkány találkozó/táborok?

Boszorkány találkozó/táborok?

Figyelt kérdés

Nem az ilyen harry potteres meg hasonló dolgokra értem!

Szerintem ötletes lenne egy ilyen tábor ahol a gyakorlottabb boszorkányok tartanának előadásokat, és segítenének a kezdő bosziknak. Csinálnánk programokat pl.: witchcraft, körtáncolás vagy manifeszt vagy csak együtt lógni így boszorkányok és a tudást átadni egymásnak, szerintem hasznos lehetne! Valamiféle tábor vagy találkozó van itt magyarországon? Köszönöm olyan válaszokat nem kérek hogy: ,,nem létezik"stb...Előre köszi a válaszokat!



2023. júl. 13. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ötlet jó, arról nem tudok, hogy lenne e, de ha van kedved beszélgetni, akkor állok rendelkezésedre, az én környezetemben nem igazán vannak olyanok, akikkel lehetne beszélgetni róla (26,L)
2023. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Az ötlet tényleg jó, de hol találsz boszorkányt?

Azért az kínos, ha egy varázslat se sikerül.

2023. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok nevén nevezni senkit de közösségi médiákon sok boszi fent van! Raknak ki segítő posztokat/videókat pl en szívesen beszélgetnék velük is!az meg hogy nem sikerül egy varázslat, szerintem nem kínos főleg, hogy nem nagy dolgokra érteném inkább ilyen tanulós mondjuk, növények hatása, istenségek velük való együtt működés, ásványokról való tanulás, elmagyarázni a dimenziók közötti járást, shiftelés, asztrál utazás stb.. ezek gyakorlatban sok időt töltenek ki de mondjuk a witchcraft szerintem tök jó lenne. Lehetne tábortűz és akkor körtáncolnánk, énekelnek valami erről szóló dalokat. Füstölőzünk, tisztítunk, rúnák tanulása, de mondjuk lehetne egy kicsit tanulni démonokról. Szellemvilágról, kötésekről, lelkekről, mennénk kirándulni erdőbe vagy ilyesmi helyre gyűjtenénk gyógynövényeket, virágokat, aztán morzsolhatnánk, teázhatnánk, földelhetnénk. Engem érdekelne a boszorkányok története is ilyen nagyvonalakban szepen elő lehetne adni. Reggelente meditálhatnánk stb.. Én nagyon adnák egy ilyen tábort! Egy normális 1 heteset csak ugye ez pénz..
2023. júl. 13. 15:12
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Hú de bírom az ilyen táborokat, amikor a csalónak tanulók meghívják jó sok pénzért a csalókat hogy tanítsa meg nekik a csalást, hogy ők is csalni tudjanak és csalással később pénzt keressenek :D Figyelj, bárkire, bármilyen boszira vagy kártyajósra ráírsz, el fogja vállalni jó pénzért mert ebből élnek, az emberek hülyítéséből! Na, megint nem tudtam csendben maradni. Jöhetnek a negatív értékelések. De én is boszi vagyok, szóval elvarázsolom (most ingyen) a gyakorit! Aki egyetért azzal amit leírtam, nyomja meg a negatív értékelés, mert most az jelenti a pozitívat!
2023. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Én már sok ilyenen voltam. Az asszonyt el kellett vinnem valahova, ahol a barátnőivel találkozott. Ezt hívom én boszorkány csúcstalálkozónak :)
2023. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Szoktak tartani ilyeneket eddig is, tanári értekezlet címszóval.
2023. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát, néha tényleg boszorkányság kéne egyes diákokhoz!
2023. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Itt a háztömb előtt minden délután van. Előkerül a seprű is.
2023. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Jólene benne lennék. De már nem élek álom világba
2023. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Boszorkány fesztivál szokott lenni. Konkrétan ez a neve,hogy boszorkány fesztivál
2023. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!