Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Rovinjba megyek nyaralni....

Rovinjba megyek nyaralni. Vannak ott negatív energiák amelyek rossz álmokat okoznak?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 15:02
 1/6 anonim válasza:
100%

Miért? Akkor nem mész oda?

Negatív energiák szerintem mindenütt vannak, ahogy negatívan (is) hozzá lehet bármilyen nyaraláshoz állni.

Lsd. mindenütt vannak luxusszállodák, ahol minden méregdrága, mindenütt vannak kevésbé turistáknak való, nem annyira szalonképes helyek (ha kicsit kimész a nagyvárosok turistáknak szánt belvárosi övezeteiből), de ugyanez lehet igaz a természeti látványosságokra is, mindenütt vannak szemetelő, hanyag turisták, ezek pedig nyilván nem jó energiák.


De minden energia, energiamezők, energiavonalak, feng shui, meg chi belemagyarázása nélkül is simán alhatsz rosszul egy olyan szállodában, de akár kis panzióban is, ami egy bulinegyed közepén van, és ahol hajnali 4-1/2 5-ig tombol a tuc-tuc zene.

2023. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán... Az a hely egy Paradicsom :D
2023. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Jesszus

Én aztán extrém paranoiás vagyok de ez mar nekem is sok…

Ennyi erővel ne menj sehova

2023. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol álmodhatsz rosszat.
2023. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En voltam ott, es elso nap akkora vihar volt, hogy az ovarosnal a part mellett kinti teraszokat szettorte, repkedtek a muanyag/fadarabok, mindenki menekult be a varosba, de legapabb igy a kaja ungyen volt:D
2023. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
73%
Negatív energiák leginkább ebben az országban vannak. Lépj át a határon és rögtön megtisztul az aurád.
2023. júl. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!