Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan aki hisz a...

Van itt olyan aki hisz a mágiában, illetve gyakorolja azt?

Figyelt kérdés

Az alábbi csarornán sok mindent elmondanak róla, hogy hogyan is működnek bizonyos dolgok, mert ez konkrétan ezzel foglalkozik.

[link]


Azonban ezt mégsem értem teljesen, mármint sok videóban kevésnek találom az infókat, hogy valójában hogyan is működik.

Szóval valakinek sikerül bármiféle "természetfeletti dolgot" művelnie?

Ha már itt tartunk, megemlíteném a telekinézist is. Arról rengeteg videó van, hogy valóban működik. Nektek sikerült már? Nekem még nem igazán jött össze, még egy könnyű papírral sem.



2023. júl. 27. 23:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nem. próbáld ki.
2023. júl. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#11

Már sok ember kipróbálta.

Mit erőlködsz még itt?

2023. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

most írtam csak, tehát ne írd h ne erőlködjek itt.

felőlem.

bocs h csak jót akartam.

akkor valóban igaz h csak kivételes embereknek sikerűlhet és hiába is írom a titok nyitját.

2023. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ebben inkább az a hihetetlen, hogy mindenféle színeket látsz a golyó körül. Erről senki nem számolt még be. Szerintem csak annyira fáradt voltál, vagy belemeredtél a nézésbe, hogy már jojózott a szemed és azért láttál színeket. Ilyen jelenséggel ez nem járhat. Ráadásul akkor ezt más is látná, aki ott van pl. melletted.
2023. júl. 31. 22:18
 15/19 anonim ***** válasza:
41%

nekem ki van nyitva a 3.szemem és aurákat is látok.

mielőtt kinyitottam volna a 3.szememet, akkor is láttam nagyon hallványan. azt nem tudom h más lát e,mert ugye senki sem hisz nekem és senki se próbálta ki.


azért ugye nem egy csettintés alatt sikerült és nem egyből rögtön. sajnos mindenki azonnali sikerre gondol mindenben. minden nap csináltam vagy 4 hónapon keresztűl. mivel közel van a meló és a bolt stb. befelyeztem a tanulmányaim stb. ezért többször tudtam gyakorolni.

2023. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
amúgy szemüveges vagyok. minden évben csak romlott a látásom, de amióta kinyitottam a 3.szememet, azóta rohamosan javul a látásom. -5-ről -2,5. ingyen küldözgetnek magánklinikákra, mert nem tudják h mitől van ez és kiakarják deríteni. volt h fizettek is érte, de ugye hiába mondanám, csak hülyének néznének. ezt sem hitték el nekem itt gyakszin, hiába tettem ki a papírjaimat és már széttéptem azokat.
2023. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#13

Elmegyógyban is csak kivételes emberek vannak.

2023. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg Stephen Skinnert. Ha valóban működik a mágia, ő tudja hogyan.
2023. aug. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#16

Az nagyon jó.

Értelmes ember összetépi az orvosi papírokat?


Skizofrénia enyhén.

Üldözési mániával.

2023. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!