Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki túl van egy rontáslevétele...

Aki túl van egy rontáslevételen tapasztalt életében pozitív változást?

Figyelt kérdés
Nem várom el hogy normális válaszokat kapjak, de megköszönném.
2010. okt. 15. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Elöször taglald a rontás fogalmát,tüneteit!
2010. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
hát a csaló, aki állítólag levette, pénzt keresett, ergo az ő életében ez pozitív. és ez egy normális válasz.
2010. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
91%
én teljesen szkeptikusként poénból mentem el egy "jós"-hoz. Ő mondta, hogy van rajtam inkarnációs rontás, az életem addig jó is volt, de tele volt rossz dologgal. amit pozitív szemlélettel kompenzáltam. na mindegy, a lényeg hogy levette a rontást, és elmondta hogy mikor, hogyan változik az életem, és minden bejött! Olyan csodálatos dolgok történnek velem, amiről addig álmodni sem mertem. A gond az, hogy tudom, mikor lesz vége. De addig jó. Viszont nem mindegy, kihez mész, arra vigyázni kell, sok szélhámos van!
2010. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

10.22. 12:57 válaszolónak!

Laikusként kérdezem, de komolyan! Mit kell azon érteni, hogy "tudom mikor lesz vége". Előre megmondta, hogy mikor lesz az életednek (bocsánat)vége, vagy pedig, hogy a rontás levétel addig tart? Biztos nem jól értelmeztem, ne haragudj! Igazad van, óvakodjunk a szélhámosoktól, de azt honnan tudhatnánk előre, hogy kóklert sikerült kifognunk?! Tudod nem mindenkitől érdeklődhetünk, hogy mit is akarunk. Számtalanszor akartam már én is megkeresni valakit, azt sem tudom, hogy mennyibe kerül, és hány alkalom szükséges. Ha nem tartasz tolakodónak válaszolnál rá, és ha megengedett megírnád az elérhetőségét? Köszi, akár priviben is!

2010. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mivel rontás nem létezik, ezért nem lehet levenni >> nem lesz az életedben semmi változás, max könnyebb lesz a pénztárcád néhány tízezressel.
2010. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Levették rólam a rontást, meg a többit és 3 nap múlva , minden valóra vált, olyan is amit már 5 éve hajkurászok és olyan csodálatos módon történt meg, hogy mármár mesébe illő.
2010. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De igen, letezik megrontas, de az a legjobb es legbiztonsagosabb, ha ezt magunk vegezzuk el es nem masokra bizzuk.
2010. okt. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Rontás? Átok? Tudjátok hányszor történt már, hogy sok erőfeszítésem ellenére csak sorozatos kudarc ért - na akkor tőlem is elhangzott: "komolyan mondom megátkoztak, hogy ennyire nem sikerül semmi". Pedig pozitív akarok lenni, de ilyenkor elveszem a józan itélőképességem. Hát ilyenkor bizony én is felkeresnék valakit, vagy én hogy tudom magamról levenni? Valaki irta, hogy úgy hatásosabb, hogyan kell csinálni?
2010. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 03:32


légyszives válaszolni privim-re. THANKS

2010. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!