Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha szerelmi kötést használok...

Ha szerelmi kötést használok egy leszbikuson szerelmes lesz belém/kötődni fog hozzám?

Figyelt kérdés

2023. aug. 19. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Milyen nemü vagy??????? B+!!!
2023. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fiú, lmao
2023. aug. 19. 16:03
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Amúgy ez az első szerelmi közös kérdés ami érdekel.

Továbbra is megvetem azokat akik ezzel akarnak hódítani és hisznek benne. Na de az egy dolog hogy egy oldalú szerelem marad. Mégis érdekelne hogy egy azonos neműhöz vonzódó vagy egy hetero emberen is működik e.

Akar úgy ahogy a kérdező tette föl, akar fordítva.

Hogy egy heteron csinálnak szerelmi kötést szerelmes vagy kotorni fog e a vele azonos nemű emberhez?


De igazából szerintem azért izgatja jobban a fantáziáját mert ez plátóibb és szomorúbb mint a klasszikus értelemben vett szerelmi kötés. Az F-N;F-F;N-N és N-F

Mind volt, de ilyet itt még nem olvastam.

2023. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Igen, de az univerzum előtte sorosügynököket küld hozzád, akik erőszakkal nővé operálnak!
2023. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Grimfox ***** válasza:
92%
Szerelmies egy kötés hatására sem lesz beléd, maximum annyit érhetsz el, hogy valamilyen kényszert érez, hogy melletted legyen. Mivel a szexualitása eltér, ezért jóval erősebb az akarata ellenállása, mint ha egy heteroszexuális nőn próbálkoznál. Mintha klausztrofóbiást próbálnál barlangászásra rábeszélni.
2023. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk nem tudom hogy milyen szerelmi kötés működhetne egyáltalán mert én speciel nem vagyok leszbikus, de olyannyira undorodom a férfiaktól akikhez nem vonzódom hogy kétlem hogy mégha valóban léteznének ilyen kötések is, engem bárki rá tudna venni arra hogy hozzá érjek….

Ehhez még csak leszbikusnak sem kell lenni

2023. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hosszúhajú ***** válasza:
100%
valamit biztos megérez belőle. és leírom neked a legjobb esetet. kiderül hogy biszex összejöttök megvagytok és aztán elkezd visszafele alakulni, úgy bosszulja meg magát, hogy bár már az őrületbe kergetitek egymást és kiderül hogy neki mégiscsak nő kell, de az érzelmek nem engedik el tőled. szét akartok már menni, mert kikészítitek egymást, de nem megy. mert ott a kötés. se veled se nélküled. évek mennek el, de hiába ölitek egymást, és csaljátok egymást, képtelenek vagytok szétválni a kötés miatt. ez a jobbik eset. a kötés nem jó kapcsolatot biztosít, csak kapcsolatot. nem békét és harmóniát, csak érzelmeket akkor is ha nem passzoltok össze. vágyakat akkor is ha nem valódiak, a valódit nem lehet felülírni. és ha szar az egész, akkor is ott lesz ha már nem akarod - mint egy rossz tetkó. egyébként mint leszbikus írom, hogy szintén el nem tudom képzelni hogy valami mágia alatt én pasiba essek bele. a másik ha mégis így alakulna, akkor ha megtudnám kicsinálnám aki ezt művelte velem. arról nem beszélve ha te ilyen súlyosan felülírod agy ember életét, oké, átmenetileg be is jöhet, de utána fizetned kell érte, mert a természet nem engedi hogy valaki ilyen mértékben átvegye a másik élete feletti uralmat. és NEM azért írom mert a lány leszbi, az tökkkk mindegy, ugyanezt írnám ha hetero lenne.
2023. aug. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 szia! Én ugyanígy vagyok a nőkkel, fiúként. 😊
2023. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, akkor sikertelen lesz és helyette kapcsolati átok kerül rá. Vagy akár kettőtökre is! Egyetlen dologra nem hat megfelelően még fekete mágia sem: a nemi identitásra. Rám fiú és lány is akart kötést tenni, mind a kettőből átok lett. Egyikhez nem vonzódtam, közben volt egy nagy szerelmem, és erős spirituális személy voltam már akkor. Ezek a dolgok a legerősebb kötést is kiütik. Kettejük közül a srác volt rosszakaró bosszúálló és még plusz vuduátkot tett páromra. 2 év után kaptam vissza páromat - nehéz küzdelmek után. A kötés önmagában is rontás vagy átok, emellett rettentően lutri, és ezért is veszélyes játszani vele.


35/F

dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen igen- a mágia nem tesz nemi különbséget. Arra kell rámágiázni, amit szeretnél. Ez egyébként logikus is. Jó segítőt kell találni, de azok ajánlásra találhatók nekem is ilyen segítőm van, szerencsés vagyok.
márc. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!