Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki szerint nincs szerelmi...

Aki szerint nincs szerelmi kötés vagy szexuál mágia akkor ez hogyan történt meg?

Figyelt kérdés

8 éve váltunk el.Nagyon csúnya válás volt, előtte veszekedés.Minden kapcsolatot megszakított velem.

Én akartam volna folytatni de mindenhol tiltott külföldre költözött eltűnt teljesen.

Bennem marad az érzés hogy vele akartam volna még lenni.

Hogy hol voltam miket csináltam konkrétan nem írom le de fekete mágia volt.Akikkel kapcsolatba kerültem azt mondták hogy pár év fog eltelni de mikor visszajön ezt fogja mondani és így fogunk élni.

Én utána hagytam ezt,éltem az életem, lett asszony,másik meló.

Egy éve többször keresett egy idegen szám.

Nem vettem fel, de csak hívott minden nap.

Ő volt.Azt mondta kiderítette hol élek, mit csinálok, ő külföldön élt egész jól és rájött hogy velem akar élni pedig neki is volt kinn családja.

És akkor jött a bűvös mondat aki a ceremóniát csinálta hogy ezt fogja mondani.Kimondta.Pár napra rá találkoztunk, mindketten otthagytuk a párunkat már együtt vagyunk nemrég hivatalosan is.

Azt mondta végig hogy valami olyan érzése volt mintha valami arra kényszerítené hogy jöjjön vissza hozzám és ez akkor szűnt meg mikor újra találkoztunk.

Felhívtam aki csinálta a rituálét megköszöntem neki, azt mondta mikor csinálta a kötést csak egyikünk élete fogja megszakítani addig benne marad a késztetés hogy velem éljen.


2023. szept. 18. 00:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha ez a jelenség működik, az azt jelenti, hogy a partneredet egy egyszerű rabszolgává tetted egy olyan személy segítségével, aki ért hozzá, hogyan korcsosítson egy embert korlátozott akaratú szexbábuvá.

Ha ez a jelenség működik, az azt jelenti, hogy a partnered nem a személyes vonzerőd miatt van melletted, semmit nem számít a személyiséged vagy a külsőd, a kapcsolatotok alapja csak egy művileg előidézett szomjúság az ő elméjében, amiről ő azt hiszi, hogy sajátja, pedig nem.

Ha ez a jelenség működik, az azt jelenti, hogy kettőtök között valójában nincs szerelmi kapcsolat, mert ahhoz két ember saját szabad akarata és érzései szükségesek. Csak egy kapcsolat illúziója van legfeljebb, aminek csupán annyi a célja, hogy a te vágyaid kielégülhessenek. Már ha sikerül. Mert ugyebár mi van akkor, ha mégsem lesz egy tündérmese a dologból, de csak az egyikőtök halála tud véget vetni neki?

Én a helyedben erősen fohászkodnék, hogy ne legyen igaz ez az egész.

2023. szept. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Gratulálok, igazi felnőtt, felelősségteljes emberként viselkedtél. Remélem tönkreteszi az életed úgy, mint ahogy te tetted az övét. Gondolom nem véletlenül menekült külföldre előled.
2023. szept. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Mert ezt nem lehet megszakitani?visszacsinàlni?
2023. szept. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Ugyanúgy mint ez:


Nagy szegénységben éltem, ezért elmentem egy mágushoz az utolsó filléreimből. Áldást rakott rám és azt mondta, hogy néhány napon belül megoldódik minden gondom. Én nem hittem benne, de valamiért egy olyan érzés fogott el, hogy vennem kell egy lottót. Nagyon meglepődtem, hogy rögtön megnyertem a főnyereményt, főleg, hogy nem is aznap húzták a lottót. Azóta a nyolcadik lottó főnyereményt nyerem meg, szóval aki azt mondja, hogy a mágusok nem igaziak, az hazudik.


Segítek: Nem tart sokáig kitalálni egy ócska sztorit

2023. szept. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Engem kifejezetten érdekelne az a bizonyos büvös mondat, mert a legvalószínübb, hogy teljesen hétköznapi valami.
2023. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Megosztanád velünk a bűvös mondatot?
2023. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Laylah ***** válasza:
46%
Ennek mi köze a szexuálmágiához?
2023. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom privátban lehet érdeklődni a nagy mágus neve és elérhetősége után, aki potom összegért vállal ilyet, és véletlen sem te vagy az.
2023. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Velem ilyen szerelmi kötés nélkül is többször történt már. Rendszeresen felkeresnek korábbi partnereim évek múltán, hogy eszükbe jutottam, próbáljuk meg újra, stb. Szerencsére egyiknél sem felejtettem el, hogy miért lett vége, úgyhogy hülye lennék mégegy esélyt adni nekik. Szerintem nálatok is újra elő fognak majd jönni azok a problémák, amik korábban. Reméljük a csodajóslat nem úgy teljesül be, hogy egyikőtök feldarabolja a másikat, mert nem tudjátok egymást elviselni.
2023. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
#4 Én minden héten nyerek, de te rendszeresen elviszed a felét! :((
2023. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!