Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki szerint nincs szerelmi...

Aki szerint nincs szerelmi kötés vagy szexuál mágia akkor ez hogyan történt meg?

Figyelt kérdés

8 éve váltunk el.Nagyon csúnya válás volt, előtte veszekedés.Minden kapcsolatot megszakított velem.

Én akartam volna folytatni de mindenhol tiltott külföldre költözött eltűnt teljesen.

Bennem marad az érzés hogy vele akartam volna még lenni.

Hogy hol voltam miket csináltam konkrétan nem írom le de fekete mágia volt.Akikkel kapcsolatba kerültem azt mondták hogy pár év fog eltelni de mikor visszajön ezt fogja mondani és így fogunk élni.

Én utána hagytam ezt,éltem az életem, lett asszony,másik meló.

Egy éve többször keresett egy idegen szám.

Nem vettem fel, de csak hívott minden nap.

Ő volt.Azt mondta kiderítette hol élek, mit csinálok, ő külföldön élt egész jól és rájött hogy velem akar élni pedig neki is volt kinn családja.

És akkor jött a bűvös mondat aki a ceremóniát csinálta hogy ezt fogja mondani.Kimondta.Pár napra rá találkoztunk, mindketten otthagytuk a párunkat már együtt vagyunk nemrég hivatalosan is.

Azt mondta végig hogy valami olyan érzése volt mintha valami arra kényszerítené hogy jöjjön vissza hozzám és ez akkor szűnt meg mikor újra találkoztunk.

Felhívtam aki csinálta a rituálét megköszöntem neki, azt mondta mikor csinálta a kötést csak egyikünk élete fogja megszakítani addig benne marad a késztetés hogy velem éljen.


2023. szept. 18. 00:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

"És akkor jött a bűvös mondat aki a ceremóniát csinálta hogy ezt fogja mondani.Kimondta." :


"A Jóska kitett az albérletből, Pisti, hova menjek?"

2023. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez működő mágia, nem lesz sok köszönet akkor, amikor majd újra le kell születned a földre
2023. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%

De mi volt a bűvös mondat?

Szia, beszélnünk kell. ??

2023. szept. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is pontosan erre a mágiára lenne szükségem, kb. ugyanez a szitu nálunk. (Boszi vagyok,de csak haladó, ezért kérlek higyj nekem)üzenetben tudnál adni egy elérhetōséget?
2023. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tehát tönkre tettetek két családot, emberek életét és olyan emberek érzéseit húztátok keresztbe, akik mágia nélkül is veletek akartak lenni. Valami okkult átkot hoztatok a fejetekre, ami ki tudja hogy fog visszaköszönni még. Szerinted ez happy end?
nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Segítsetek kérlek, nem bírom tovább :( akarom ōt
nov. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A jó szakember (mágus, boszorkány)ajánlásra megy, profi módon tudnak sikeres bármilyen témájú mágiát csinálni... Nem itt és FB hirdetik magukat. Nekem ezért is sikerültek a mágiáim.
márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!