Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet hogy rontás van rajtam?

Lehet hogy rontás van rajtam?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig van valamilyen problémám, és ebbe kezdek beleőrülni, szószerint úgy érzem, hogy készenlétben kell lennem, hogy megoldjam a következő problémát.

2023. okt. 15. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy önbeteljesítő jóslat és bele beszélned a valóságba. Azt tudom, hogy sokan foglalkoznak átokszórással, az hogy ez mennyire valós veszély, azt nem tudom. De minél inkább hajtogatod, annál rosszabb lesz az az egy biztos.
2023. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs rajtad rontás, és sosem volt még eddigi létezésed során. Entitás sincs rajtad, és utoljára több élettel ez előtt volt rajtad csak valami, az is egy kis semmiség.


Amit érzek belőled, hogy ezt csinálhatja, csak a tudat alattid. Ha minden irányba keresek, akkor csak 1 dolog jön be, mint probléma forrás, az a tudat alattid.

2023. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is meg tudna nézni valaki?
jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj és leírom
márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!