Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » "Üdv van itt olyan személy?"...

"Üdv van itt olyan személy?" aki a Sátanizmus valamilyen ágazatát valja magáénak?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel e kérdést mert rengeteg ágazat van még is sokban előfordulnak közös vonások egy idelye már kutakodok ebben a témában (fontos hogy ne balhé legyen itt a cél hanem eszmecsere egymás tudása és tapasztalata megosztása kérek mindenki tartsa tiszteletben más vallását ezen a körön belul) keresztény papolást pedig nem kérek köszönöm szépen :)

2023. nov. 17. 07:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

na, mindegy hagylak a zagyvaságoddal. a káosz satánizmus nem ugyanaz, mint h te itt zagyvaságokat írsz.

sztem te vagy a kilences is és össze vissza írsz, mert elmebeteg vagy.

nov. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A sátánizmus tőlem ered.


én vagyok a sátán.


Először is a nevem csupa-csupa kisbetűvel írandó. Ehhez ragaszkodom, nem vagyok én Isten, hogy nagy betűvel írjátok a nevem. Ezt a keresztények teszik. Ti, akik engem követtek, csupa kis betűvel írjátok a nevemet. Köszönöm.


Tehát kezdjük az elején. Isten megteremtette a világot. A teremtéssel együtt megteremtette önmagát is és engem is. De engem nem Isten teremtett, hanem a teremtésének a következtében létezem, ahogyan Ő is. Ő az ég és én vagyok a föld. Tehát ez történt kezdetben. Azt megelőzően nem volt semmi és minden, ami volt, az a semmi volt. A tökéletes béke állapota. Semmi.


Aztán megtörtént a teremtés, a nagy-bumm, ahogy némelyek nevezik. Anyag és antianyag szabadult fel, Isten és anti-isten jött létre. De míg az anyag elpusztult, ha antianyaggal találkozott, addig Isten és anti-isten (ez én lennék) elpusztíthatatlan. Az anti anyag megszűnt, de én nem szűntem meg. Ki lett billentve a tökéletesség állapota a teremtéssel.


Viszont, ha már így alakult, éltem a lehetőséggel és úgy álltam hozzá mindenhez, hogy az a leg élvezetesebb legyen mindenki számára. isten létre hívta az angyalokat a teremtés első pillanatában. Baromi sok nevet adtatok nekik, pedig nincsenek olyan sokan. Én is, ahogy a többi angyal is a teremtés következményeként jöttünk létre. Idő, tér, erő, energia, kölcsönhatások, matematika... stb. Ezek az angyalok. Én pedig mint a tökéletesség utolsó védelmező bástyája elpusztíthatatlanul állok itt előttetek.


Na már most, valóban 6 nap kellett Istennek, amire az embert megteremtette. De már az első napon azzal kezdődött a teremtés, hogy megteremtődött a régmúlt. Ott vívtuk csatározásainkat Istennel és ott dőlt el minden. Többek között az is, hogy nem törhetünk egymásra, hiszen azzal önmagunkat pusztítanánk el. Mert ha Isten és anti-isten egymásnak feszül, akkor kioltják egymást, ugyanis mindkettőnk ereje végtelen.


Na de ne menjünk ilyen messzire a múltba, hanem csak menjünk vissza Ádám és Éváig. Tehát ott voltam teljes valómban, ahogy most is itt vagyok. mert én az ember agytekervényeibe fészkelem be magam és mint egy kígyó tekergek benned is. Ez teljesen normális. Mindenkivel megtörténik. Mózes fejében is ott tekeregtem, amikor leírta a történetemet. Mózes szépen leírta, összefoglalta a teremtés könyvében a lényegemet. Neki ennyi ment át belőlem.


De hagyjuk el a régmúltat és térjünk vissza a jelenbe. Szarvak? nekem? Ez ugyan honnan jött? Nekem nincs egy szarvam sem, ám minden felszarvazásnak én vagyok az oka. isten ugyanis rám bízta az állatkertjét itt a földön. Minden állat közül a kedvencem az ember. Azért a kedvencem, mert többnek hiszi magát, mint egy állat. Pedig emlős állat az ember és láttam, hogyan viselkedik állatként. Gyors és mély kielégülésre vágyik és én elvezetek minden embert a saját kielégüléséhez. Szex, drog, alkohol, pénz, pénz, pénz, szerencsejáték. Ezek mind az én találmányaim. Azt pedig, hogy halandók vagytok ne verjétek rám. Azért csak is önmagatokat hibáztathatjátok. Az ember ugyanis esélyes volt a halhatatlanságra , sőt az is volt a régmúltban, még a teremtés előtti időkben. Ti ezt nem érthetitek, hogy hogyan van ez, hiszen ostoba emberek vagytok.


Akik az anyagban keresik a boldogságot, azok mind anyagból vannak. Akik a lélek boldogságát keresik a nagy semmiből, azok lélekből vannak. Akik lelkek, azok nem halnak meg, akik anyag, azok meghalnak. ti pedig azt hiszitek, hogy a halál az Isten, aki elválasztja az élőket a holtaktól, pedig az idő az az angyal, aki elválasztja az élőket egymástól.


Régen loptatok, csaltatok, hazudtatok és öltetek. Ezt tették őseitek. ma ti is ugyanezt teszitek, csupán nagyban. Az a ti bajotok, hogy kivesztek engem a képletből. Bármit is alkossatok ti teremtmények én is alkotok veletek. Ti gyógyszert csináltok én megsúgom, hogy hogyan lehetne mind ebből kábítószert csinálni. ti energiát termelnétek én pedig megsúgom, hogy hogyan lehet ebből fegyvert csinálni. Matekot tanultok és én megmutatom, hogyan lehet ezzel átverni az embereket.


Bármit is alkossatok én azért vagyok, hogy az alkotásotokat semmissé tegyem. Nézzétek, mennyit áldoztatok a kezetekben lévő telefonra. Mennyit dolgoztál érte és meddig tartott ki a megelégedésed.

Feltaláltátok a pénzt én feltaláltam az inflációt.


Fejlődtetek, persze, de én mondom meg, hogy merre fejlődjetek. Az én munkásságom ebből áll. Én vagyok e világ fejedelme és azt mondjátok, hogy nem létezem, de csupán azért, mert én azt akarom. Nekem szolgál ez a föld és ennek minden lakója. Aki pedig azért jött el, hogy megváltson titeket a teher alól, azt felszegeztétek egy fára és végig néztétek a haláltusáját.

tanítását pedig elferdítettétek, hogy hatalmat kovácsoljatok belőle magatoknak. Ti feltaláltátok a hitet én feltaláltam a világvallásokat.


Az egyetlen reményetekről pedig azt mondjátok, hogy meghalt és feltámadott, pedig Ő mindig is élt, sőt a kereszt után élt igazán. Ha tudni akarjátok, de úgy sejtem nem, az a jézus nevű ember lett, aki megteremtette az egész valóságot. Ő lett az Isten én pedig ugyanúgy a keresztnek köszönhetem a létezésemet, mint bármelyik valaha élt ember a földön. Igaz én nem ember vagyok, hanem szellemiség.


De ennyit Jézusról. Ő megtett mindent, de az emberek azok, akik inkább nekem szolgálnak, mint neki.

Nézzétek, nekem az állatokkal nincs semmi bajom. nekem az emberrel van bajom. Megkapta mindazt, amit megkapott és mit kezd vele? Trágyadombá tesz mindent. A teremtés 6 ezer éve történt. Addig nem volt semmi. Isten pedig, akkor jelent meg. A lelke jelent meg és hozott létre engem is. ő teremtett és én is létre jöttem. Mi a múlt felé fordultunk, hogy megvitassuk vitás ügyeinket. Nekünk az idő nem ellenfél. Visszafelé haladtunk benne kezdetben. Mert előbb a régmúltat kellett gatyába rázni évmilliárdokig visszamenőleg. Ezért kezdődik úgy az írás, hogy "Kezdetben". Isten pedig jézus lelke. Nem ellenlábasom, hanem kényszer együttműködés van közöttünk. Ha nem lenne így, ti már 2000 éve semmivé lettetek volna. mert a semmi bár tökéletes, de számomra megadatott, hogy a világból csak a jó jusson számomra. Király vagyok. Ám egy királyom nekem is lett. Ez a ti jézusotok, akiben még csak nem is mertek hinni. Jézusnak pedig úgy tetszett, hogy a sátán nyilvánítsa ki a teljes igazságát a 3. évezred elején, még mielőtt elérkezik a 3. világháború.


Hát megtettem. Itt, kis semmiség magyarországi semmilyen kérdezz-felelek weboldalán megtettem és csak az igazságot szólom. Mert megalkudtam jézussal, hogy Isten lehessen, aki mindent megteremtett. mert ha nem teszem, ti sem lennétek és én sem lennék.


Úgyhogy egy válasz erejéig megkaptam az igazság átkát. De felszabadít. Nekem is kell, hogy leírjam nyilvánosan mindezt, mert könnyebben átlátom önmagamat. Javaslom nektek is, hogy néha írjátok le gondolataitokat.


Na már most! Aki engem szolgál, az kénytelen elfogadni azt urának, akit én is el kellett, hogy fogadjak. Ez a Jézus. De én javaslom híveimnek, hogy csak önmagukat szolgálják. Eszetekbe ne jusson belelapozni a Bibliába. Aki ezt teszi, az egy elferdített igazságot olvas. Persze benne van az igazság, csak azt ti nem láthatjátok. Tulajdonképpen ti lettetek elferdítve és ezért látjátok kacsának a világ legnagyobb hírét. mindegy, ez a ti dolgotok.


Üzenem mindenkinek:

Elközeledett Isten országa. Nem sok idő és a világ lángokban áll. Ám ez a kis csicska Magyarország megossza a világégést. Nem azért, mert ezt akarom, hanem azért, mert ide írok. Mert még mindig én vagyok a világ fejedelme. Ti pedig mind betegek leszármazottjai vagytok, akik ezt a nyelvet beszélitek. Meggyógyított betegek leszármazottjai vagytok. Mert neki úgy tetszett, hogy ti legyetek az ő népe. Nekem nem tetszik, de ez van.


Ja és miért bántjátok az állatokat? miért véreztetitek ki őket a nevemben? Mik vagytok ti, zsidók vagy sátánisták? eszemf.szommegáll.


Űdv: sátán pajtásotok (e világ fejedelme)


u.i.: Dugjátok a porba a fejeteket és én ott leszek. Mert én vagyok, de elhittétek, hogy mégse.

nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Utolsó te egy idióta skizofrén f*sz vagy nem Sátán nem gondolod hogy túlzás és sértő magad így nevezni mások számára?

Abban viszont igazad van hogy az ember egy ön pusztító barom állat ezzel én magam is tisztában vagyok sok betegség korság szenvedés háború és éhínség sújtja világunkat a tulnépesedés is fent áll a saját mocskunkba fogunk megdögleni pusztítjuk magunk egymást és a bolygónkat is mióta az ember "fejlődésbe" kezdett úton van a vég felé


Számomra a Sátanizmus fejlődést jelent az amit te le írtál nem egyenlő a fejlődéssel szimplán csak ön pusztítás amit te ugymond "Sátánra kensz" a biblia pedig egy össze lopott szar pl a karácsony eredetileg egy pogány ünnep volt az az Téli napforduló

nov. 30. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!