Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést tényleg nem...

Szerelmi kötést tényleg nem lehet oldani? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csináltattam szerelmi kötést, aztán történt valami, amit nem szeretnék ecsetelni, mindenesetre már nem akarom a jelenlegi páromat, de nem tágít, tiszta fanatikus hiába mondtam hogy vége ennyi, a mágia köti. Nem kérek kioktatást.

Aki kötötte, hiába kerestem fel, azt mondja nem oldható.igaz megmondta az elején, de nem hiszek neki. mégis hogy oldassam fel? Sos


dec. 7. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Hülye voltál. Edd meg amit kifőztél.
dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Kb 16-17 éve én is csináltam. Poénból.(nem hittem benne, nem bántani akartam vagy ilyesmi) A pasit nem lehetett elhagyni, hónapokig üldözött,zaklatott. Azóta sincs kapcsolata. Nem játék.
dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
hol csináltattad?
dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Bocs az offért, de ez vajon pénzzel is működhet? 😀
dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. Most már belátom nem az.

3. Egy hozzáértő csinálta,de látod mit okoztam,nem tudok megszabadulni tőle......

4. Nem tudom

dec. 7. 19:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden oldható. Ahogy te gondolod, úgy is, de bülről is, ha nagy akarata van az egyénnek az önismeret útját járni. Később vissza térek ide és körülnézek nálad, hogy mi történt. Ha ez nem történik meg a mai napon, írj rám, ha szeretnél segítséget.
dec. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

nem akarom a jelenlegi "páromat, de nem tágít, tiszta fanatikus hiába mondtam hogy vége ennyi, a mágia köti." 😬😄😄

Milyen emberek vannak!

Nincs mágia csak a fejedben. Ezek a dolgok nem működnek.

dec. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Csak bebeszéled magadnak.

Rengeteg zaklató hajlamú ember van, te is csak kifogtál egyet a sok közül.

Most meg beképzeled, hogy a "kötés" miatt van, holott egy hétköznapi történet, sajnos.

Nincs ilyen "kötés", ez hülyeség.

dec. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Viszont az előfordulhat, hogy valami mágus misztikushoz fordulsz, aki jól lehúz pénzzel.

Volt olyan bolond, aki több mágusnak is fizetett, hogy visszakapja a nőjét.

Mire a nő visszament (valószínűleg csak jobb híján, érdekből, de azt hazudva, hogy szerelemből), lehúzott bolond ember levonta a következtetést, hogy csak az utolsó mágus végezte jól munkáját, többi csaló.

Holott mindegyik csaló, csak így hozta a élet, hogy a bolond emberhez kénytelen volt visszamenni a nő, aki amúgy is visszament volna.

dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet oldani szerelmi kötést!
jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!