Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ugy érzem reiki avatás során...

Ugy érzem reiki avatás során szerelmes lettem. Vajon más is beleszeret avatás által a reiki tanárába ? Vagy legalábbis erős szexuális vágy keletkezhet iránta ?

Figyelt kérdés

dec. 9. 11:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom, mi ez a sok ordas hülyeség már a reikivel, amit valaki minden egyes héten megkérdez...
dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
45%
Nem. 28 éve élek a reikivel,de annó nem akartam megdugni a tanárom. Keress párt magadnak,akit beengedsz az intim szférádba,és naponta érezheted.
dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Már megint?
dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Van párom. Most volt az avatásom.
dec. 9. 14:11
 5/27 A kérdező kommentje:
Azért a reiki megélése eléggé szeretetteljes és erotikus érzés nem hiszem hogy olyan nagy butaságot kérdeztem volna
dec. 9. 14:12
 6/27 A kérdező kommentje:
2. Te akkor mit ereztel avatasok soran? Es mikor kezelnek vagy kezelsz ?
dec. 9. 14:14
 7/27 Grimfox ***** válasza:
53%
Ha ilyesmit tapasztaltál, az viszonylag problémás. Az erotikus vágyak feléledése reiki avatás/kezelés során azt jelenti, hogy akarva, vagy akaratlanul elnyomtad őket, vagy nem éled ki őket. Érdemes avatások előtt egyfajta megtisztulást, böjtöt, és meditációs sorozatot végezni(akár egy hónappal előtte kezdve), hogy az avatás ne tápláljon olyasmit, amit nem hivatott. Ha ezeket kezelés közben is átéled, akkor addig érdemes tartózkodni a kezelésektől, amíg ezt az állapotot meg nem haladod, vagy meg nem oldod.
dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Lehet azert mert a parommal keves a szex. Ettol meg hatott az avatas ? Te hanyas szinten vagy ? Ha a hasadra teszik a kezuk neked nem izgato ?

Na meg a tanar vajon eszrevehette oleles utan avatasnal vagy avatas alatt hogy be vagyok indulva ?

dec. 9. 15:32
 9/27 anonim ***** válasza:
Mi ez a reiki avatàs?hogy történik?
dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Be kell menni az avatohelyisegbe. Ott gyertyak fustolo stb. Egy szeken ülsz a mester az aurad korul tevekenykedik a fejed a hatad mellkasod bizsereg.enyhen hozzad is er. A homlokod arcod korul es erzed az energiat valamit rajzol a honlokodra es a bal karodra es transzba esel utana fel orat pihensz es felerosodnek az erzesek. Ez az alap. Aztan meg beizgulsz bizonyos reszeknel es a szived is elonti a szeretet szerelem szeru erzes a tanarod irant . Ez utobbi mondat volt a nalam a tobbiek csak az elsot meseltek. De az avatas igy zajlik
dec. 9. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!