Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehetek igazán okkult?

Hogyan lehetek igazán okkult?

Figyelt kérdés
Mit kell csinálnom, hogy egy igazi okkultista legyek..
dec. 31. 18:22
1 2
 1/12 Grimfox ***** válasza:
90%
Okkult tanokat kell tanulmányoznod. Nincs más előkövetelmény. Hogy mely tanokat, az meg tőled függ, mert te ismered a saját érdeklődésed.
dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Szelemet-démont kell idézned. De sokat. Egy egész sereged kell hogy legyen.
jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Démont idézni, az jó ötlet, de azt nem tudom, hogy kell.


A démonok mit várnak el a segítségükért cserébe azt nem tudom.

jan. 1. 15:53
 4/12 Grimfox ***** válasza:
100%

Démont idézni nem jó ötlet, és szerencse, hogy nem tudod, hogy kell. A démon semmit nem vár cserébe a segítségért, mert nem fog neked segíteni. Ha akar valamit, azt elveszi, és nem ad érte cserébe semmit. Pusztán azért, mert el tudja venni anélkül, hogy adna valamit. Miért pazarolna időt, és energiát cserére, ha anélkül is megkapja, amit akar?

Vannak olyan szellemek, amiket démonnak hívnak, de eredetileg nem azok. Ezek sem igazán biztonságosak, de a valódi démonoknál valamivel kevésbé ártalmasak. Elsősorban azért, mert nem tekintenek rád prédaként. Őket nem kell idézni, és emberként nem is vagy rá képes. Jóval az ember felett álló szellemekről van szó. A leghasznosabb, ha ezekkel sem kísérletezel, mert őket felmérgelni majdnem olyan rossz ötlet, mint démonokkal szórakozni.

Az idézéssel foglalkozó rész az egyik legkétesebb, és legveszélyesebb irányultság az okkultizmuson belül. Sokkal biztonságosabb, és hatékonyabb dolgokkal is lehet foglalkozni.

jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél az lenni?
jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azért, mert a keresztények tiltják a híveiknek az okkultizmust.


Szerintem a keresztények(vezetői) ezzel gyakorolják a hatalmat a hívek felett.


Valamit titkolnak.

jan. 1. 20:30
 7/12 A kérdező kommentje:

A Spirituális Sátánisták azt állítják, hogy a démonok jóságos lények.


Csak azt mondják, nem ingyen segítenek a démonok, valamit fel is kell ajánlani nekik, valamit valamiért elven.

jan. 1. 20:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nyilván azt fogsz csinálni amit te szeretnél, de szerintem tartózkodj a démonktól. Bármi ami valamit kér cserébe a segítségért már eleve nem önzetlen. Arról nem is beszélve, hogy nem tudod mit kér. Lehet, hogy többet mint gondolnád. Nem túl jó démonon hotelt csinálni magadból. De tégy belátásod szerint.
jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Grimfox ***** válasza:

A spirituális sátánisták nagyon sok valótlan dolgot állítanak. Legalább annyit, mint például a keresztények. Nem feltétlen hazudnak, egyszerűen csak tévednek. Aki találkozott már olyan démonnal, ami nem azért démon, mert azt mondták rá, hanem mert tényleg a rosszindulat megtestesülése, az nem fog olyasmit állítani, hogy a démonok jók, vagy semlegesek, vagy hogy lehet velük üzletelni.

A keresztények nem azért tiltják az okkujltizmust, mert el akarják zárni a hatalomtól a híveket, hanem mert hisznek benne, hogy az istenük ezt parancsolta. A mózesi kinyilatkoztatásokban szerepel mindez. A mai keresztények már meggyőződésből tiltják az okkultizmust. Ha valaki hatalomgyakorlás miatt kezdte el tiltani, az Mózes, és a 12 törzs vénei voltak, akik lefektették a zsidó vallás törvényeit.

jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
52%

Sok videó van fenn youtube-on, ahol emberek arról számolnak be, hogy elkezdtek ilyen praktikákat, és az elején jónak tűnt, de aztán rá kellett jönniük, hogy a "fény angyalai" valójában nem azok... Akartam csinálni egy válogatást, ahol összevágom, hogy többszázan mondják el ugyanazt: ez démoni, jónak tűnik, még valóságos is, de nem a jó oldalról.

Ha beírod Youtubera, hogy "new age to Jesus", tömérdek videó és történet mondja el ugyanazt.

jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!