Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkányság, fekete-fehermág...

Boszorkányság, fekete-fehermágia? valakinek sikerült?

Figyelt kérdés
sziasztok! csupán csak érdeklődni szeretnék, aki ezekben jobban benne van,sikerült e mar neki bármilyen mágia, ha igen,írja le melyik volt az:). nem hiszek ezekben a dolgokban, mikor még tini voltam,próbálkoztam egy-két mágiával, de sohase sikerült nekem..mostanában feldobott a fb olyan csoportot ,ahol csupa olyan emberek vannak,akik hisznek benne,és nekik sikerül is...nektek mi erről a véleményetek?
jan. 1. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Az a véleményem, hogy ha belenyúlsz ezekbe a dolgokba, akkor véged.


Százalékos arány mutatója: Aki egyszer is belekeveredik, vagy használja és indítója talán ha 1% aki ki tud belőle jönni-mint használó. De szerintem még ennyi sincs belőlük. És belőlük is csak az, aki 1 de maximum 2x használta. Aki elszenvedője-és ártatlan ilyen dolgokba azok-ha életbe maradnak ki tudnak jönni, de van egy bizonyos %-uk akiket meggyilkolnak vele. Csak mivel a hatóság nem ismeri el, és csak a fizikális gyilkosságra koncentrálnak a törvények, igy sok ilyen eset elsikkad mint "baleset" "véletlen" "öngyilkosság" .

jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Jól kezdődik az év.....
jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*mint "baleset" "véletlen" "öngyilkosság" "családírtás" "féltékenységből elkövetett emberölés-itt ha jobban utána kotornának a hatóság emberei kb. 30 % külső indítás alapján történik. A külső indítás: mágia, egy harmadik fél által.
jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

1+ Öngyilkosságba például nem csak mágiával lehet hajszolni egy embert, hanem agykontrollal is. Amit használnak is az ilyenek.


Ha jobban utána mész a témának, akkor te magad is találsz sok érdekességet-főleg katonaságnál. Katonai agykontroll után nézz... És van még sok sok "érdekesség"


Bár számomra nem az, mert gyomorforgatónak tartom és undorodom tőle, és attól is aki használ ilyet.

jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Vannak jellemzőik az ilyen embereknek, hamar rá lehet jönni, hogy hazudik az aki használ ilyet.


A "kemény" mag: kivétel nélkül tagadja a mágia létezését kifelé avatatlan emberek felé. Csak aztán, ha kitartó vagy, és nem hagyod magad hülyére venni és figyeled, jönnek az alábbiak:


Asztrólógia,

Jóslás,

számmisztika,

agykontroll (bár ez csak az esetek felére jellemző)

Grafológia

Szellemidézés

Reinkarnáció


Otthukban egy két szobor, egykét gyertya, belekarcolva bizonyos dolgokkal


és jön a Buddhizmus is-mint álca.


És van még több minden is annak aki nem hagyja magát lerázni, és az átlagnál türelmesebb, kitartóbb, és figyelmesebb.


Tartsd távol magad ezektől-különben véged. És nincs kiszállás amikor kiakarsz már szállni.

jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Tisztában vagyok azzal is, hogy a Rendőrség használ ilyet, bizonyos helyzetek miatt, csak az a baj, hogy a Rendőrség nem nézi meg,nem figyeli hogy az adott személy mellett szolgáló kollegáik szépen lassan maguk is belecsúsznak ezekbe a dolgokba. Előszőr csak elmennek jósóltatni, aztán jön a szerelmi problémák "orvossolása" náluk, és igy szép lassan szippantja be őket ez a világ, és már meg is van egy-egy kapcsolat amiből maga a háttér tud építkezni, és használni-más nem tisztességes célokra.
jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6+ *használ ilyet,mint halott látó, halottak keresése miatt
jan. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elvileg egy rúnatisztítás-rúnavédelem sikerült páromra és azóta probléma nélkül együtt élünk. Konkrétan egy banda elszakította tőlem és visszatérése után még sikeres rendőrségi ügyet is csináltam belőle. Tudtommal erre egy szerelmi mágia is hatásos volt, de nem konkrétan kötés. De amíg ez a rúnatisztítás is sikeres lett, hosszú-hosszú időn át kóklerek vettek körül és kemény pénzeket veszítettem. Nagyon nehéz ügy volt, hogy tényleg mi az igazság és mi a helyzet.
jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19 éve mágiával foglalkozok, nemzetközi ügyfélkörrel. A fentebn leírtak az amatörökre igazak. Kérdezö, persze hogy nem jártál sikerrel, az igazi mágiát nem ott és akkor végzed ahol és amikor akarod...
jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Érdemes megérteni hogy ez a mágia nevezetű dolog nem úgy működik, hogy fellapozom a varázskönyvet (vagy rosszabb esetbe elolvasom a nők lapja cafés varázslatot), megcsinálom azt ami le van írva és akkor az lesz amit én akarok. Ha ez ilyen egyszerű lenne akkor mindenki varázsolna.

A mágia egyfajta tudomány.

Meg kell érteni hogy hogyan működik, a tecnikákat, a módszereket tanulmányozni. Szerintem sokan ott bukhatnak el hogy ezeket mindenféle ideológiai, erkölcsi, vallási nézet alapján akarják vizsgálni.

febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!