Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miben más ránézésre egy olyan...

Miben más ránézésre egy olyan ember, akinek (erős) harmadik szeme van, egy átlagembernek?

Figyelt kérdés

Érdekelne, mit gondoltok azokról, akiknek van harmadik szeme, és hogy ez őket jó vagy rossz irányba vitte-e el.


Valahol írt már valaki olyat, hogy egy médium megadta magát a sötét erőknek, és attól skizofrénné vált.


De nem tudom ezt hogy kellett volna érteni. Hogy a saját entitásai saját maga ellen fordultak? ... Simán megtörténhetett volna az is, hogy az összes rossz entitás kitart valaki mellett, hogy aztán szintén kövesse őket. Értelmetlenségnek tartom, ha valaki gonosz erőket szolgál, úgy, hogy mégsem követ el sorozatban tényleges börtönbüntetéssel járó következményeket.


E tekintetben megkérdőjelezném a sátánisták épelméjüségét, mivel mégsem sátánista módon gondolkodnak ... nem egy ilyet láttam már itt gyakorin meg máshol is hogy annak vallják magukat. Én démonoknak behódóló gyáva állatoknak nevezném őket. Csodálják őket, mégsem láttam róluk soha semmi olyat, hogy valami változást szeretnének hozni a világba. Ha valaki így nevezi magát sátánistának, nagy gondok vannak.



jan. 4. 14:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Ránézésre semmiben, ilyen súlyos degeneráció csak akkor derül ki, ha beszélni kezd.
jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, nem mindenkinél.


Például az egyik harmadik szemes külföldi oktató, aki papnak néz ki, de hogy pontosan mi is, arról fogalmam sincs. 6 millióan követik YouTube-on, ha jól figyeltem még.


Rajta nem igazán tűnik, hogy őrült lenne ... hamarabb hihetném azt, hogy megkapja a maga kenyerét, amiért prédikál millióknak.

jan. 4. 16:29
 3/20 A kérdező kommentje:

Buddhának szerintem biztos volt harmadik szeme, hogy meglátta a megvilágosodását ... realistább lett tőle, mint valaha.


Nem követett semmilyen Istent ... szóval lehet valakinek akár esze is.

jan. 4. 16:31
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Végeredményben semmiben. A buddha állapot egy magasabb szint. Egyszerűen takarítsd el az egót. Nem kell hogy a háttérből belepofázzon. Ha ez megvan máris egy jóval magasabb szintre lépsz.

Amikor köcsög mód megjelenik az egó, csak rendre térj vissza a pillanathoz. Használhatsz bármilyen eszközt, de mindig csak a jelen a biztos. Arra érdemes építkezni. Bízz benne ;)

jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A dmt meg pfujujujjj csuhjujj. Az is elég magas szinted tud. Akármit okoz ne vedd túl komolyan...
jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
Mindenekelőtt abban, hogy van egy harmadik szeme. Szerencsére eddig senkit nem diagnosztizáltak ilyen súlyos mutációval.
jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Pedig kedves #6 akármennyire is hihetetlen vannak olyan "dimenziók" amiket normál esetben nem érzékelünk. Viszont ezt nem kell nagydobra verni. A buddha szint a legnagyobb - ott már tökmind1 milyen szem van nyitva vagy csukva :D
jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, neked meg továbbra is azt javaslom engedj el mindent. Még a gondolatokat stb is. Akkor nem kell hozzá dmt, mert anélkül is előidézhető egy halál élmény. Talán az énnek az egónak meg kell halnia hogy egy új fejezetet lehessen nyitni tiszta lappal :)
jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ötös! Én DMT-zek (MAO gátlókkal), meg harmadik szemem is éppen fejlődik, mióta tudom, hogy létezik ilyesmi ... na meg az összes csakrám is persze. Akkor az már elég sok? :D


Minden erejét élvezem, amit eddig kaptam tőle.

jan. 4. 18:16
 10/20 A kérdező kommentje:
A harmadik szem a DMT-t termeli. ... Így a DMT külön felhasználásának ereje akár a tízszeresére is növekedhet. Ezért nyitottam fel a harmadik szememet, hogy keressem a nagyobb lehetőségeket az Ayahuasca természetében.
jan. 4. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!