Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miben más ránézésre egy olyan...

Miben más ránézésre egy olyan ember, akinek (erős) harmadik szeme van, egy átlagembernek?

Figyelt kérdés

Érdekelne, mit gondoltok azokról, akiknek van harmadik szeme, és hogy ez őket jó vagy rossz irányba vitte-e el.


Valahol írt már valaki olyat, hogy egy médium megadta magát a sötét erőknek, és attól skizofrénné vált.


De nem tudom ezt hogy kellett volna érteni. Hogy a saját entitásai saját maga ellen fordultak? ... Simán megtörténhetett volna az is, hogy az összes rossz entitás kitart valaki mellett, hogy aztán szintén kövesse őket. Értelmetlenségnek tartom, ha valaki gonosz erőket szolgál, úgy, hogy mégsem követ el sorozatban tényleges börtönbüntetéssel járó következményeket.


E tekintetben megkérdőjelezném a sátánisták épelméjüségét, mivel mégsem sátánista módon gondolkodnak ... nem egy ilyet láttam már itt gyakorin meg máshol is hogy annak vallják magukat. Én démonoknak behódóló gyáva állatoknak nevezném őket. Csodálják őket, mégsem láttam róluk soha semmi olyat, hogy valami változást szeretnének hozni a világba. Ha valaki így nevezi magát sátánistának, nagy gondok vannak.



jan. 4. 14:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Meg elfogadom nyolcas ... de én minden szemszögből fogom megközelíteni a meditációkat, s majd meglátom, mi az, ami nekem a legtökéletesebb.


Volt hogy úgy is láttam, ha nem is koncentrálok rá ... csak még dolgoznak a csakráim. De tudom, hogy ebből már elérek a célig.


Van egy (állandó) entitásom, eljutottam odáig, csak nehezen veszem észre.

jan. 4. 18:24
 12/20 A kérdező kommentje:

Az a célom, hogy bármikor eljussak abba a Felsőbb Dimenzióba ... ahol az örök jókedv, pörgés vár, s ott elmélkedhetek, pihenhetek, gondolkodhatok ...


Nem csak nyugalomnak, hanem a mentális központnak lenne ott a helye.

jan. 4. 18:30
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Sok embernek csináltam, de szinte senki sem használta. Csak a gonoszok, illetve munkához. Aki nem avval születik ,vagy nincs alap az nem használja. Ha nem tudja max 1 óra alatt megcsinálni maganak akkor ne foglalkozzon vele. Nem mindenkinek van. Műszaki
jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
Félig műszaki cikk
jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Szerintem a 13-as se tudja, mit is akart volna megfogalmazni.
jan. 5. 16:31
 16/20 anonim ***** válasza:
jan. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én már eléggé régen nyitottam ki a harmadik szemem. Ez csak a kezdet. 4. 5. szem kinyílásánál kezdődik az igazi tudatosság. A 4. után már tetszőlegesen beszélhetsz Buddhával vagy Istennel is. Csak arra vigyázz, hogy nagyon-nagyon tudatosan beszélgess velük, mert ez már veszélyes lehet az itteni életedre.
jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Mindenkinek van harmadik szeme. Nem az a kérdés, hogy kinek van, hanem hogy kinek van nyitva.....

A külsővel abszolút nincs összefüggésben. Lehet olyan embereknek is aktív, akikről ránézésre soha nem gondoltad volna. Inkább a bölcsesség, és a magas erkölcsi szint (belső értékek) a jellemzői, független az egyén fizikai "jelmezétől".

jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18-as ... ezzel a kommenteddel egyáltalán nem mondtál semmi újat.


Igen, mindenkinek van harmadik szeme ... de most én olyan emberre nem fogom azt mondani, hogy van harmadik szeme, aki nem is használja, a túlélésen kívül semmire sem annak a funkcióját.


Amiről te beszélsz, az még csak az alapja.


Amúgy meg tévedsz, a harmadik szemet nem csak jó ( segítő ), hanem rossz ( pusztító ) célokra is fel lehet használni.


Mert szerintem te csak a lehetséges pozitív dolgaira gondoltál most.


Bármit lehet rossz célokra használni, még a Kundalinit is. Akik ebben jártasak, nem is félnek jobban egy olyan valakitől, mint aki a Kundalinit vagy a harmadik szemet egy fegyvernek használja fel. Mert ebből simán lehet valaki például: tömeggyilkos.

jan. 23. 18:23
 20/20 A kérdező kommentje:

Szóval 18-as ... én csak akkor mondanám azt, hogy valakinek van harmadik szeme, ha már képes teljesen intenzíven más dimenziókat megidézni.


Ameddig valaki nem igazán jártas, csupán tobozmirigye van.


A tobozmirigyet, és a harmadik szemet elkülöníteném egymástól. A harmadik szemet a kifejlesztett tobozmirigy funkcióit nevezzük inkább, a kiképezett tobozmirigy érzékszervet.


Akikről beszélsz, azoknak nincs kifejlesztett tobozmirigyük, csupán kissé átlagon felüli, de egyáltalán nem rugaszkodik el nagyon a hétköznapiaktól a képességeik.


Ha így nézed, nekem például valószínűleg mindig is volt harmadik szemem, és használtam is, mielőtt kinyitottam volna, ugyanis semmi meglepetéssel nem szolgált számomra a harmadik szem kinyitása, tehát nagyon erős intuícióm voltak eddig is, ami valószínűleg annak köszönhető. A legtöbb ember általában pofára esik, amikor megnyílik ez a csakrája, én a holt világon semmi olyat nem éreztem, ami miatt meg kellett volna lepődjek.


Én mindig is belülről szemléltem önmagamat, ez is az oka, hogy a harmadik szem hozott semmi újat ... de ha majd már látok víziókat, azok már változások lesznek.


Én a Kundaliniben és a harmadik szemben mindent keresek, én attól se félek, hogy a fegyvert találjam meg bennük, pláne a bölcsességekben, intuíciókban. A világ sosem volt igazságos.


Számomra a gyűlölet ugyanolyan fontos szerepet játszik, mint a szeretet. Azért van gyűlölet, hogy érezzünk. Csak az tud igazán a tudatalattik mestere lenni, aki semmilyen érzelemtől sem riad vissza. Én nem hiszek azoknak az embereknek, akik a harmadik szemet és a Kundalinit a szeretetre használják fel, és hogy védeni kell. ... Én a saját intuícióimért, elveimért, igazságomért állok ki ... erre kell használni a harmadik szemet, és a Kundalinit. ... Akik nem erre használják fel, azok csak agymosott hívők, akik a karmában, 1000 féle Istenben, és sok más hülyeségben hisznek.

jan. 23. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!