Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikeres szerelmi kötést kivel...

Sikeres szerelmi kötést kivel (milyen mágussal) kötöttetek? Köszönöm.

Figyelt kérdés
Tiszteletben tartom a véleményedet, de a kérdésre szeretnék választ, nem másra. Köszi.

jan. 11. 19:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötöttem senkivel, nem is tudtam létezik ilyen, mi a brant ez?
jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez nem középkori szintű és nem bolondnak kell lenni hinni benne, csak rendkívül lutri... Jó és rossz céllal is lutri, mert rakás körülménynek kell teljesülnie és ezt nem szokták elmondani a magukat tutira hirdető jómadarak. Sikertelen mágiából pedig még nagyobb baj lesz. Átéltem 2 éven át és elveszítettem mindent, amíg megfelelő segítségeket találtam.
jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha valaki erősen spirituális és tisztában van az életével, rosszul hat. Ha nagyon mélyen megírt szerelemben van éppen, rosszul hat. Ha nem ahhoz a nemhez vonzódik, rosszul hat. Utóbbival kapcsolatban: szerelmi kötéssel sem létezik nemi identitás megváltoztatása. Heteró férfi nem fog férfiba szeretni, meleg férfi nem fog lányba szeretni, és így tovább.
jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
6%
Ez nem spiritualitás, ez humbuk. :) Tudod mi a spiritualitás? Amit a Buddha csinált. Vesd össze a kettőt.
jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%
13as, mond már meg nekem légyszi, milyen jó cél lehet egy szerelmi kötésben? Hiszen konkrétan megerőszakolod valaki szabad akaratát
jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk: ebben van igazság. Legfeljebb arra gondolnék, ha valakiket szétszakítottak erőszakosan - például pont félresikerült szerelmi kötéssel - és visszafordítaná valaki. Hirdetnek jó akaratú fehér mágiás szerelmi kötéseket is, persze ezek visszásan hangzanak vagy nem megfelelően nevezik meg. Én gondolkodtam ilyenen, mikor ez történt. De legvégül - sok mocsok kókler után - visszavonzást kértem. Párom elmondásaiból dátum szerint sikeres volt, viszont az illetőt mindenki fújja. Akkor inkább úgy érteném, hogy lehet jó szerelmi mágia. De nem konkrétan kötés.
jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30%

Megint csak anonim lesz a kérdés kiírója. Egy éve nem képes abba hagyni ezt az oldalon.

Egy millió emberre rá ír, és fél millió kérdést ír ki. Mindig van valami fickó, aki tönkre teszi, de ő szerelmi mágiát akar, közben azt se tudja mi az.


Ha még se anonim vagy, akkor bocsi.

jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Na megint egy csapatnyi szerelmes tinilány🥱
jan. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!