Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van kötöttetek akinek első...

Van kötöttetek akinek első pillanattól rengeteg a teje?

Figyelt kérdés

2022. aug. 5. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ahogy bedurrant, sok volt.
2022. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt. Az első lányomnál szülés utáni reggelre bedurrant, onnantól rengeteg tejem volt végig, még 1 éves kora után is átázott a betétes szoptatós melltartóm abból a mellemből, amelyikből épp nem szopott.
2022. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, már másnap beindult. Egy nagyobb tetrapelenkát hajtogatok a melltartómba és pár óra után cserélnem kell mert átázik az is.
2022. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Császár után egyből szopizott a babám. Utána túl sok is volt, még spriccelt is ami zavarta ezért szopi előtt kicsit le kellett fejnem.
2022. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem benneteket irigyel szinte mindenki!
2022. aug. 5. 14:53
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Az tuti.
2022. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Aznap bedurrant nekem is és mar volt is tej. Tobb, mint 2,5 éve szoptatom.. Még mindig ha több óra kimarad, a másikból is folyik szopizas kozben.

Így nem is akar leszokni, en meg nem erőltetem.

Mellem meg kb alig van. Tudom nem befolyasolja, de mindenki oda pillant ha szóba kerül ez 🤣

2022. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Jelen.A védőnő nem hitte el,hogy a 6.hét végére megtelt az 5 fiókos fagyasztó.Megmutattam neki.
2022. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteg tejem volt. Spricvelt, folyt mindenhova. Sose fejtem. Utòlag nagyon sajnàlom, hogy nem adtam le tejet, mèg 1-2 kisbabàt bìrtam volna tàplàlni.
2022. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem irigylesre melto az h annyi tejed van lepni nem tudsz tole de dupla betet kell egy steahoz es az is atazik. H az egyikbol eszik fulladozva a gyerek masikbol omlik. Igy is nagy mellem van de szopi alatt dupla lett. Konkretan nem volt olyan meltarto meret. Alapban 85I-J csak rendelesre kaphato volt. Szopi alatt 85L lett volna ha van olyan.

Aludni csak dupla turcsivel kulonben minden nap cserelheted aatracot.

Okeoke h a gyereknek jo mert 2evig siman volt. De nekem szemvedes volt minden alkalommal.


Ja es 7honapos terhessegi kortol folyt az elotej... Marha izgalmas ...

2022. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!