Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés lehetséges úgy...

Szerelmi kötés lehetséges úgy hogy nem találkozok személyesen a mágussal/jóssal, hanem mondjuk telefonon vagy e-mailben oldjuk meg?

Figyelt kérdés

febr. 7. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Annyira üres rút aljas gyökér kibirhatatlan (ostoba ) banonás vagy hogy ezzel ártanál másnak ?
febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Mivel úgy is átverés az egész, ezért mindegy. Másrészt meg igencsak aljas valaki lehetsz, ha ilyesmi eszedbe jut.
febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Olyan szempontból lehet problémás, hogy a kuruzslónak lehet, hogy csak zsebből lehet fizetni, nehogy a nav felfigyeljen rá.
febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze.
febr. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne viccelj a TV-mágusos átverésekhez sem kellett találkozni.

Mindent a vevőért, határtalan a rugalmasság, amikor pénzt kell kicsalni valakitől.

Te meg szépen átutalod neki a pénzt a megadott számlaszámra, önként. Sokkal jobb így, nem kell neki erőlködni, hogy visszatartsa a röhögést.

febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csiribú csiribá a szerelmed mostantól egy undorító kinézetű és személyiségű ogre lesz akivel normális esetben nem akarnál semmit. Szívesen, 60.000-et lehet utalni.
febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Nekem úgy csinálták mivel majdnem 300 km van köztünk többször beszéltünk telefonon most is tartjuk a kapcsolatot szóval igen tőlem képet kért át meg születési dátumot aztán képet küldött a szertartásról ahol ott volt a nevünk szal valóban megcsinálta 5 hét alatt hatott
febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Persze. Aki nekem csinálta végig emailbe kommunikáltunk nem volt időm hozzá elutazni Pár személyes dolgot kért az alapján megcsinálta. Sikeres volt.
febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett személyesen ott lennem és tökéletesen sikerült bármilyen mágiát kértem Tőle.A megfelelő embert kell megtalálni hozzá, és az igaziak nem itt reklámozzák magukat, sem a FB.... ajánlásra megy a korrekt munka.
márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyi gerinctelen ember akik képtelenek kezelni a visszautasítást... Én szégyellem magam hogy veletek egy levegőt szívok de komolyan. Undorító.
márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!