Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ugy ereztem mintha atmentem...

Ugy ereztem mintha atmentem volna a testemen? Es de a lelkem mas volt...

Figyelt kérdés

Ugy ereztem, mintha Kinai lennek belul de kivul gyurcsany. Es atleptem a testemen es hatalmas erore tettem szereket. A libidom is megnott nagyon. Nem tudtam mihez kezdeni, megaradt a duna hamarabb mint szokott. Rovid ido mulva magamhoz tertem es minden tiszta mocsok volt es por.


Mi a franc lehetett ez ?



febr. 18. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem porcukor volt amit az évértékelő után a találtál Dajcs Tomi széke alatt, és a mákosgubádra szórtad otthon.
febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ezek vegen? Egesz vegig otthon ultem. hogy kerult Deuscht Tamas szeke folem?
febr. 18. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleget szórtál rá, akkor meghajlíthattad még az időt is, és utána már tényleg otthon ültél...ki tudja hányszor hajlítottad meg az időt, és milyen ördögi időcsavarokat végeztél. Ezért nem szabad drogozni!

A drog rossz! (hacsak nem vagy fideszes, mert akkor szabad)

febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
te hiszel ebben?
febr. 18. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Félrehúztam a függönyt és benéztem mögé, a világ már sosem lesz ugyanolyan mint előtte.

(remélem a mákosgubáról beszélgetünk, mert kezdek elbizonytalanodni)

febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt nem tudom miert irta be a rendszergazda a kulcsszavakhoz. koze sincs a tapasztalatomhoz.
febr. 18. 22:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még sosem kaptam ilyen cuccot az Ecserin
febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!