Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Volt már meg magyarázhatatlan...

Volt már meg magyarázhatatlan parajelenség veled ?

Figyelt kérdés
Velem volt több is

febr. 19. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Akkor ird le!
febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Volt, azóta sem találtam rá racionális magyarázatot egy mérnöki diplomával, ráadásul ugyanaz megismétlődött egy héten belül újra.
febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Néha ébredés után van olyan hogy nem tudom hol vagyok és mit keresek itt még. Nem tudom miért de a saját lakásomban vagyok .
febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
#3 Én több helyen is szoktam aludni és néha ébredéskor nem tudom, hogy épp melyik helyszínen vagyok. Volt már olyan is, hogy egy másik helyszínen azonosítottam magamat ébredés után, de aztán kiderült, hogy mégsem ott vagyok. :D Néha meg mintha visszaesnék az ágyamba ébredés előtt...
febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Számomra para volt.


Akkor egy faluban éltünk, egy hosszú utcában. Figyeltem az utcát, mert úgy volt, hogy a beérkező buszról jön a testvérem és az akkori vőlegénye. A szomszéd bácsi is kint állt a háza előtt... És én tisztán láttam jönni a testvéremet és a vőlegényét, még mondtam is a szomszédnak, hogy ott jönnek tesómék. Kérdezte: - Hol?

Nem arról volt szó, hogy jöttek valakik és összetévesztettem őket a tesómékkal, hanem valójában nem is jött senki.


Számomra is megmagyarázhatatlan, hihetetlen, hogy egyáltalán láttam valakiket.

febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tárgyak mozgása ,eltűnése majd hirtelen előkerülése , többször olyan volt mintha anyám szólítana de nem ő volt


Egyszer régen még sulis koromban reggel 5 óra felé anyám be jött a szobámba le kapcsolta az ébresztő órám majd ki ment fehér rövid nadrág és atléta volt rajta majd dél után haza jöttem a suliból és eszembe jutott fel is kérdeztem


-Miért kapcsoltad ki az ébresztőt ? (Én)

-Miről beszélsz (Anya)

-Ha le kapcsolod kelts fel mert el fogok aludni (Én)

-Nem kapcsoltam ki (Anya)

-Láttalak be jöttél a fehér rövidnadrágodba és a fehér atlétádba és le kapcsoltad majd ki mentél (Én)

-De fiam én a sárga pizsamámban aludtam (Anya)


A mai napig nem tudom mi volt ez nem aludtam 100% elég para volt

febr. 19. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fát vágtam megálltam, és észre vettem hogy néz valaki nekem a csirkeudvar felől néztük egymást majd szép lassan elsétált . A mai napig kiráz a hideg pedig ennek már 30-éve .
febr. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Én nagyon jó magyarázó vagyok. Általában több lehetséges magyarázatom van. 0 még sosem volt.
febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Megéreztem apám halálát úgy, hogy ő itthon volt én meg németben...
febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt több is. Eltünő, majd előkerülo tárgyak olyan helyen ahol már előbb kerestem, csapkodó ajtó (nem huzat volt), különös hangok, melyek a nevedet a füledbe súgják éjjelenként. Egyszer hallottam csak. Anyum egyszer hallotta, amint szólitgatom, hogy "anyu... anyu". De nem én voltam. nem voltam itthon. És akkor látta meg a szobám nyitott ajtaja hátához gyorsan visszahúzódni egy sötét alakot.

Egyszer egy szellemet láttam átsuhanni a szobán... Na, de ezeket már vagy százszor leírtam részletesebben más hasonló kérdéseknél, megint nem akarom...

febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!