Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Veletek elôfordult, hogy...

Veletek elôfordult, hogy jeles napon, pl szülinap, nônap, kivirágzott a szobanövény, amely addig nem akart virágozni?

Figyelt kérdés

Ezt hogyan éltétek meg, hogyan magyaráztátok meg magatoknak?

Velem most fordult elô, hogy van egy szobanöveny a lanyom szobájában, ami gyönyörũ zöld élénk volt mindig, de egy eve nem akart virágozni, es ma nönapra, latom, hogy kinyílt rajta egy gyönyöru sötetrózsaszín bimbó.


márc. 8. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Sosem volt még ilyen élményem, de ha valami okból egyszer előfordulna, szimplán meglepődnék, és akinek mesélek róla, nem csak azt mondanám, hogy képzeld, virágzik a .... , hanem azt is hozzátenném, hogy tök jó, mert pont egybe esett ezzel meg azzal a nappal. Nem tulajdonítanék neki különös jelentőséget, mivel puszta véletlen.
márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
54%
Nem
márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a kutyàm nemrég ment el :( a sirjàn nagy csokor nárcisz nött .azt hittem anyu ültette megkérdeztem de mondta nem ültetett semmit..
márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Reszvetem! Hova temetted?
márc. 8. 15:50
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
az exem nővérétől kapott orchidea két évre rá virágzott újra. érdekes volt. talán addigra engedtem el teljesen őt.
márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Anyu halála napján történt. Éjjel 2 körül halt meg, reggelre kinyíltak és egészségesen pompáztak az erkélyen a virágok, amik azelőtt már évek óta csak kornyadoztak. Jó pár napig szépek voltak, aztán elnyíltak és ugyan olyan csoffadtak maradtak, mint azelőtt.

Anyu nagyon szerette a virágokat és mindig próbálta őket helyrepofozni, akkoriban sajnos sikertelenül. De teljesen rá vall, hogy virággal üzent 🥰

márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
❤️
márc. 10. 22:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon megható, 7 es , es mondd mi van ma a kerttel es a virágokkal?
márc. 10. 22:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs kert, erkélyünk van csak.

Hát anyu már 14 éve nincs köztünk sajnos. Egy ideig nem voltak szép virágjaink, én nem értettem hozzájuk, meg sokszor el is feledkeztem róluk, de később egy munkámnak köszönhetően megtanultam bánni velük, azóta rendben vannak a növénykéim. Anyu már nem látom, hogy küldene jeleket, de gondolom, ez ilyen sok év után természetes.

márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Anyu veled van mindig, ha benézel a tükörbe lathatod hogy bizonyos vonasai benned elnek tovabb
márc. 10. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!