Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért van mindig az, hogy ha...

Miért van mindig az, hogy ha durva tartalmakat nézek interneten és meg se hatnak ugyan, akkor az életemben az emberek idegesek körülöttem, szociális "balszerencsék" érnek?

Figyelt kérdés
Tehát tegnap néztem durva dolgokat, halál videókat stb és semmi probléma nem volt ugyan, de aznap összebalhézott velem valaki, ma is akadtak problémáim, és egy családtagom is ma extrémen zaklatott, pedig nem adtam jelét, hogy ilyeneket nézek és nem tudnak róla, mindez így történik meg. Máskor is volt olyan, hogy felzaklató videót néztem és egy családtagomnak utána komoly baja lett. Van összefüggés, vagy csak véletlen? Néznék ilyen videókat de ha van összefüggés nem jó.

márc. 26. 19:34
 1/5 A kérdező kommentje:

pedig esküszöm semmi jelét nem adom a valóságban, de vagy figyelmetlenség történik vagy valaki összeakassza velem a bajszát. Ez még lehetne is amiatt, mert máshogy reagálok a videók miatt,

DE! azt nem magyarázza meg, hogy családtagok miért ilyenkor a zaklatottak.

márc. 26. 19:36
 2/5 Darius- ***** válasza:
27%
Én is nézek ilyeneket, igaz nem gyakran. Szerintem véletlen.
márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Nő vagy legalább?
márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
35%

Ezek csak beleképzelések, kitalációk.

Egyébként nincs ilyen misztikus energia vagy erő, az is csak kitaláció. Fizikai fogalmak vannak.

Normális ember pedig nem szívesen néz erőszakos tartalmakat, azt kellene inkább kikezeltetni.

márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked mi a normális? Én nem hiszek ebben, hogy normális mert beleképzelés meg kitaláció az egész.
márc. 28. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!