Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés: ilyen helyzetb...

Szerelmi kötés: ilyen helyzetben se használjam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Rengetek szerelmi kötéssel kapcsolatos kérdést láttam itt, és mindenütt azt válaszolták, hogy nem ajánlott a használata.

Nos, az én helyzetem a következő:

Több szerelmes vagyok egy srácba. Úgy sejtem, hogy lehet, hogy én is tetszenék neki, csak nem igazán van lehetőségem eleget találkozni vele ahhoz, hogy észrevegyen. És sajnos rengeteg más lány van, akik ugyanúgy tetszhetnek neki, de többet találkoznak vele, így több esélyük van, pedig nem is szeretik őt igazán.

Ezért azon gondolkoztam, hogy talán ezzel a kötéssel felhívnám magamra a figyelmét, és ez elég lenne ahhoz, hogy rájöjjön, hogy szeret engem, és az utána neki is jó lenne.

Ilyen helyzetben sem ajánlott használni? Hiszen ezzel neki is jót tennék, mert szeretem őt... Vagy ezzel csak szenvedést okoznék neki?


2010. nov. 6. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kepzeld el azt, hogy Teged igy iranyitnanak? De minek sietni, es nem varod meg azt, hogy O a sajat onszantabol fedezzen fel Teged!

En sem hiszek a "kotesekben", En inkabb az oszinte es onzetlen szeretetben hiszek.

De kepzeld el hogyha sikerulne is magadhoz lancolni, akkor nem lenne lelkiismeretfurdalasod, hogy lehet, hogy nem is szeret igazabol, csak a kenyszeres kotes az, ami osszekoti Veled?

Szerintem felejsd ezt el, de Rad bizom.

2010. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ha mégis megszeretne, akkor nem oldódna fel ez a kötés magától?
2010. nov. 6. 16:51
 3/15 anonim ***** válasza:

Pont, hogy ilyen helyzetekben nem szokás használni.

Neked milyen érzés lenne, ha azért jönnél össze azzal a sráccal akivel eszed ágában sem lenne, mert bejönne egy ilyen hülyeség?

Mondjuk a legragyásabb, legrondább sráccal...

2010. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ez a kötés nem oldódik csak úgy fel, és nem is játék!
2010. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan ronda, hogy ettől neki kellemetlen legyen... Szerintem egész jól járna velem, csak azt nem szeretném, hogy közben úgy érezze, hogy hozzám van láncolva. Akkor is így érezné magát, ha közben belém szeretne?
2010. nov. 6. 16:57
 6/15 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy es megertem, hogy nagyon szerelmes vagy, es elhiszem azt is, hogy lehet Teged szeretni, tehat biztosan eleg vonzo lany vagy,

de megis jobb az, amikor megvarod azt, hogy O fedezzen fel Teged, hidd el, hogy mindennek elfog jonni az ideje, de nem szabad ilyen kotesekkel viccelni, mert nem jatek.

Azt pedig Te nem tudhatod, hogy Neki mi lenne jobb, tehat Te csak latod Ot, de igazabol nem ismered es nem tudod azt, hogy milyen szemelyiseg.

Inkabb varj! Ha pedig nem ez a szerelem fog letrejonni, akkor majd egy masik, de ki kell varni azt, ami termeszetes uton jon!

2010. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
A szerelem nem hozható létre semmilyen mesterséges módon. Ha megcsinálod a kötést, és mégsem jön be a dolog, akkor fáradozhatsz azon, hogy föloldd azt...
2010. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nem tudok neked privátot írni de ha érdekel jobb módszer a szerelmi kötésnél akkor irj te nekem!
2010. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Nincs valami kevésbé agresszívebb módszer erre, amivel észrevesz, de nem kötöm magamhoz?
2010. nov. 6. 19:19
 10/15 anonim ***** válasza:
használj feromon parfümöt.
2010. nov. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!