Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hatásosak a fekete és fehér...

Hatásosak a fekete és fehér mágiák?

Figyelt kérdés

Mert egyre többen foglalkoznak vele, mindenki kis boszi vagy mágus akar lenni. Mondjuk én szerintem egyáltalán nincsenek mágiák, tudományos alapjuk nincs, szerintem egy hatalmas kamu az egész. (Sajnos vannak a környezetemben olyanok (főleg csajok), akik ezt betegesen űzik, pedig már diplomája is van néhányuknak. Feketébe járnak, csakis okkultizmusos könyveket bújnak, nagyon visszahúzódóak, mindegyiknek már van pentagrammája, kecskekoponya ...stb, egyéb kellékje. De az a legdurvább hogy ha megkérdezem őket, hogy miért csinálják ezt, akkor órákig tudnak róla beszélni és komolyan is gondolják. Mert hogy én csak kinevetem őket, pedig ez nagyon komoly dolog így-úgy.... Már betegesek.)

Szóval ezt a mágia használatos, hogy így-úgy, ezért-azért megátkozlak dolgot űzni divat?

Vagy van azért valami kis valóság alapja a dolognak?


2010. dec. 7. 16:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, hogy itt ki a divatmágus és ki nem, de szerintem 100 % hogy nem hatásosak és tuti, hogy kamu. Szerintem humbuk mese az egész, max hülyék űzik hobbyból.
2010. dec. 9. 00:41
 12/14 anonim ***** válasza:

szerintem sem kene azt mondani, hogy kamu. Nem azokra kell gondolni amik a filmekben vannak mert az csak film, meg jo hogy kiszinezik.

A magia az oskortol kezdve szerepel az emberek eleteben, ez nem csak most lett kitalalva. Kicsit nem artana utanaolvasni dolgoknak, mert csak ugy lehet megerteni. En is mindig utanaolvasok annak, amit nem ertek, vagy ketelkedek benne.

pl itt: [link]

2010. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy te nem hiszel benne az egy dolog, de nem kéne lenézni azokat, akik igen. És a szó, amit használtál, nem humbuk, hanem humbug.
2010. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyéni fogékonyság kérdése is, illetve az, hogy mennyire hiszel benne, mennyire vagy képes spirituálisan megnyílni.

Én mindig is kiváncsian, de pár lépés távolságból figyeltem a dolgot. Pár éve derült ki, hogy nekem a tarot vagy az ingázás, és újabban már egyfajta "gondolatolvasás" (én inkább erős ráhangolódásnak mondanám a másik emberre) is nagyon működik. Először megijedtem, de most már nem fordulok el tőle félelemből, sőt igyekszem előnyt kovácsolni belőle.

2011. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!